اعلام اسامی انیمیشن‌های کوتاه بخش ملی و بین‌الملل جشنواره کودک

اسامی انیمیشن‌های کوتاه راه‌یافته به بخش ملی و بین‌الملل جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، اسامی انیمیشن‌های کوتاه راه یافته به بخش ملی و بین‌الملل سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

هیات انتخاب بخش ایران سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان متشکل از جواد حاتمی، حسین شیخ‌الاسلامی، نادره ترکمانی، سهیل موفق و حامد جعفری ۱۲ انیمیشن در بخش ملی و هیات انتخاب بخش بین الملل متشکل از جمال امید، محمد حمیدی مقدم، رائد فریدزاده، فرزاد اژدری و حامد سلیمان زاده ۱۱ انیمیشن در بخش بین‌الملل را انتخاب کردند که اسامی آنها به شرح زیر اعلام می شوند:

انیمیشن‌های بخش ملی

«این سو آن سو» به کارگردانی لیدا فضلی و تهیه‌کنندگی لیدا فضلی (محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

«کلاف» به کارگردانی ملیحه غلام‌زاده و تهیه‌کنندگی سیدجواد حسین‌نژاد 

«سگی که مرض داشت» به کارگردانی پروین تجوید و تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

«ساکنین طبقه سوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهناز یوسفی

«خورده‌ شده» به کارگردانی محسن رضاپور و تهیه‌کنندگی هاله مودبیان و محسن رضاپور (محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

«سیم ششم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهرام عظیمی (محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

«زر زری کاکل زری» به کارگردانی مهین جواهریان و تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

«سنگ‌های سپید» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فاطمه حسنی (محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

«یک دیگر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سارا طبیب‌زاده

«فرفره» به کارگردانی شیوا ممتحن و تهیه‌کنندگی سیما ممتحن (محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)

«قصه مردی که لب نداشت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی میلاد شاه‌جانی

«جبیر» به کارگردانی ریحانه میرهاشمی و تهیه‌کنندگی اشکان رهگذر، آرمان رهگذر و احسان علیرضا رهگذر

انیمیشن‌های بخش بین‌الملل

«۶:۰۱» به کارگردانی سرگئی ریابوف از کشور روسیه

«ابری» به کارگردانی فلیپ دیرلاک و سوزانا کاپووا از کشور کرواسی

«دو ایز تاک» به کارگردانی گالن فات از کشور آمریکا

«قدم‌های شبانه» به کارگردانی لیزت یوپایت از جمهوری لتونی

«دم خوکی و مرد خوابالو» به کارگردانی ادموندز جانسونز از جمهوری لتونی

«پلنکتون» به کارگردانی گوستاف لیندستورم از کشور انگلستان

«حلزون نقاش» به کارگردانی مانوئلا ماستراکو از کشور کرواسی

«بادبادک» به کارگردانی مارتین اسماتانا از کشور آلمان

«مسیرهای گرگ» به کارگردانی وویته داکال و نائومی والنتینی از جمهوری چک

«میوه‌های ابرها» به کارگردانی کاترینا کارانکووا از جمهوری چک

«کینکاکو جی؛ بچه محل‌ها» به کارگردانی ویکتور آزیف از کشور روسیه

سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ٢٨ مرداد تا ۴ شهریور ٩٨ به دبیری علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.

کد خبر 4680297

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 9 =