مدیریت مصرف انرژی در قزوین با کمک رسانه ها محقق شده است

قزوین- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: با همکاری مشترکان و فرهنگ سازی توسط رسانه ها و تحقق مدیریت بهینه برق، پیک تابستان امسال را تا امروز بدون خاموشی پشت سرگذاشته ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید بهادیوند چگینی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین ظهر چهارشنبه به همراه برمک مدیر روابط عمومی و عباسی کارشناس شرکت توزیع با حضور در خبرگزاری مهر استان قزوین فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.

چگینی در این دیدار گفت: مدیریت مصرف تنها با کمک رسانه ها در استان قزوین محقق شده است و امروز توانسته ایم با فرهنگ سازی خوب انجام شده پیک تابستان را تا امروز بدون خاموشی سپری کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تصریح کرد: پیک بار تابستان امسال در ۲۰ تیرماه ۸۲۱ مگاوات بود که توانستیم ۳۲ مگاوات برق را از نیروگاه تولید پراکنده تامین کرده و تابستان را بدون خاموشی و مشکل تا امروز سپری کنیم.

بهادیوند چگینی اضافه کرد: با فرهنگ سازی خوب انجام شده با مشارکت رسانه ها و همکاری خوب صنایع توانستیم با مدیریت مصرف انرژی در این ایام در ردیف استانهای سبز باشیم و از وضعیت زرد خارج شدیم.

وی اظهارداشت: منظور از مدیریت مصرف برق، استفاده درست از انرژی است و این روند نیازمند فرهنگ سازی و آموزش است.

برق مستقل واحدهای مسکونی مهرگان تامین شده است

بهادیوند چگینی تصریح کرد: یکی از کارهای خوب انجام شده در مسکن مهر در ناحیه شهری مهرگان نصب کنتورهای برق جداگانه است که این کار موجب جلب رضایت همگانی در این منطقه شده است.

وی اضافه کرد: تامین روشنایی معابر مهرگان از دیگر دغدغه های ساکنان بود که در سال گذشته با اختصاص ۴ میلیارد تومان نسبت به تامین روشنایی در مهرگان، آبیک و تاکستان اقدام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: در شهرهای آوج، معلم کلایه، مهرگان و خاکعلی باید پست مستقل برق ۶۳ کیوولت احداث شود که ساخت آنها ۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که باید از سوی شرکت برق منطقه ای زنجان صورت گیرد.

بهادیوند چگینی اظهارداشت: اگر در مناظقی مانند معلم کلایه بتوانیم پست برق احداث کنیم به توسعه صنعتی این شهر و ایجاد صنایع تبدیلی و اشتغال هم کمک شده است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه میزان بدهی برق صنایع استان کمتر از نیم درصد و در کمترین میزان است و همکاری بیشتر صنایع در حد قابل قبولی است اما برخی از بدهکاران که همکاری هم نمی کنند خود را پشت عناصر سیاسی پنهان کرده اند و از این وضعیت سوء استفاده می کنند تا حقوق دولت را پرداخت نکنند.  

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین بیان کرد: با همکاری مشترکین صنعتی، کشاورزی، خانگی و خدماتی می توانیم با تامین انرژی پایدار در توسعه استان نقش آفرین باشیم و از مشترکان انتظار داریم ضمن صرفه جویی در مصرف برق و مدیریت منابع، شرکت توزیع برق را در انجام وظایف خود کمک کنند تا در ایام باقی مانده از تابستان هم خاموشی نداشته باشیم.

  


 


 

کد خبر 4687557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 7 =