عصرانه عکاسی برگزار شد/ ثبت تصویری پل طبیعت تهران با حضور ۹۰ عکاس

۹۰ عکاس روز جمعه ۱۸ مردادماه از پل طبیعت تهران عکاسی کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسی میراث فرهنگی، عصرانه عکاسی از منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد عصر روز جمعه ۱۸ مردادماه با همراهی استادان عکاسی عباس عربزاده، مجید ناگهی، ساسان مویدی و حسن غفاری در محل پل طبیعت تهران از ساعت ۱۷ با حضور ۹۰ عکاس از شهرهای تهران، کرج، اصفهان، قم و قزوین آغاز شد و تا ساعت ۲۱ ادامه یافت.

این افراد از میان ۱۲۰ متقاصی حضور در این برنامه توسط انجمن انتخاب و می بایست تعداد ۵ اثر خود را برای انتخاب نهایی و خرید اثر توسط شرکت نوسازی عباس آباد به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند.

عکاسان با رویکرد نماهایی از پل (شگفتی و تفاوت)، فضاهای شهری، معماری مجموعه پل طبیعت، حضور مردم و بازدید کنندگان، چشم انداز و فضاهای طبیعی پل طبیعت و پارک طالقانی و نگاه های خاص و خلاق به این مجموعه (عکاسی خلاقانه)آثار جدیدی را ثبت نمودند.

این افراد از میان ۱۲۰ متقاضی حضور در این برنامه توسط انجمن عکاسی میراث فرهنگی انتخاب شدند و باید تعداد ۵ اثر خود را برای انتخاب نهایی و خرید اثر توسط شرکت نوسازی عباس آباد به دبیرخانه انجمن ارسال کنند.

مسعود زنده روح کرمانی، رییس انجمن عکاسی میراث فرهنگی در باره این برنامه گفت: عصرانه عکاسی در پل طبیعت و پارک طالقانی فرصتی شد تا گنجینه ای تصویری از این مجموعه های شهری فراهم شود و امیدواریم این برنامه ها و فرصت های عکاسی در شهر بیشتر فراهم شود.

این برنامه که در مجموعه برنامه های عصرانه هنری شرکت نوسازی عباس آباد پیش بینی شده است با همکاری انجمن عکاسی میراث فرهنگی به اجرا در آمد. شرکت نوسازی عباس آباد برگزار کننده این برنامه تعداد ۳۰ اثر تولیدی این برنامه را به انتخاب انجمن برای آرشیو خود خریداری می کند.

کد خبر 4689260

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =