رسانه های داخلی با تمام توان برابر ضد انقلاب ایستادگی می کنند

وزیر کشور خطاب به خبرنگاران گفت: شما با ابزاری که دارید، با قلم و دوربینی که دارید می توانید در چگونگی شناساسی و کشف حقیقت نقش مهمی داشته باشید.

به گزارش خبرنگار مهر،عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در سالن پیامبر اعظم(ص) وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: بنده خودم هم به مدت ۱۰ سال مستقیم در حوزه اطلاع رسانی و رسانه و ۲ سال هم غیر مستقیم در این حوزه دخیل بوده ام.

وی گفت: پیگیری ها و ظرافت و حساسیت های کار خبر را می دانم. موضوع اطلاع رسانی و خبر ارتباط مستقیم با تصمیم گیری ها و انتخابات روزانه افراد دارد.

وزیر کشورافزود: اخباری که روزانه شما مخابره می کنید در انتخابات نقش مهمی دارد چرا که  انتخاب های مردم بر اساس آگاهی و انتخاب که از سوی شما حاصل می‌شود، انجام می گیرد.

رحمانی فضلی ادامه داد: در حوزه خبر، کارتان آگاهی و اطلاع رسانی است و همین موضوع هم مسئولیت سنگینی را بر عهده شما گذاشته است و هر چه اهمیت اخبار بیشتر می شود مسئولیت شما بالاتر می رود.

وی تصریح کرد: امروزه رسانه های داخلی با کیفیت هستند و نحوه اطلاع رسانی شان به نحو احسن است و هر لحظه در زندگی مردم نقش دارند.

وزیر کشور اظهار داشت: شما با ابزاری که دارید، با قلم و دوربینی که دارید می توانید در چگونگی شناساسی و کشف حقیقت نقش مهمی داشته باشید.

رحمانی فضلی ادامه داد: شما می توانید با یک خبر در جامعه، امید، وحدت، انسجام و هیجان ایجاد کنید و با یک خبر دیگر ناامیدی را در جامعه رواج دهید.

وی گفت: ما در حوزه انتخابات، بهترین همکاری را از سوی رسانه ها داشته ایم و خبرنگاران رابطی بین ما و مردم بوده اند.

وزیر کشور تصریح کرد: در حوزه امنیت در انتخابات هیچ مشکلی نداشتیم و همچنین از نظر امنیتی اگرخبرنگاران  با وزارت کشور همکاری نمی کردند واقعا نمی توانستیم مثمر ثمر واقع شویم.

رحمانی فضلی ادامه داد: زمانی که با مباحث امنیتی درگیر بودیم یک پای کار ما رسانه ها بودند که با رسانه ها معاند و ضد انقلاب در حال تقابل و برابری بودند و سعی داشتند تا  اخبار صحیح را در جامعه منتشر کنند.

وی افزود: در اغتشاشات دی ماه هم قبول دارم در دقایق اول رسانه ملی ضعیف عمل کرد و به همین دلیل من خودم با رئیس آن مجموعه تماس گرفتم و گفتم با مجوز من تمامی اخبار مربوط به این اتفاقات را به صورت تصویری و کامل پوشش دهید تا مردم از رسانه خودمان شاهد این اتفاق باشند.

رحمانی فضلی گفت: وقتی مردم در رسانه های خودمان دیدند چگونه عده ای می خواهند امنیت کشور را بر هم بزنند به خلاف واقع بودن حرف های رسانه های بیگانه مطمئن شدند و جو به خوبی هدایت شد.

وزیر کشورخاطرنشان کرد: در حادثه سیل از لحظه اول تا به الان فعالیت رسانه ها  کاملا قابل قبول بود و در کنار ما نقش بسیار مهمی در حفظ امنیت روانی در جامعه داشتند.

کد خبر 4689491

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 3 =