​عملیات احداث ۳ زیرگذر جاده ای در استان مرکزی رو به اتمام است

اراک- معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: ​عملیات احداث ۳ زیرگذر جاده ای در محورهای اراک-سلفچگان، فرمهین-آشتیان و آشتیان-راهجرد در استان مرکزی رو به اتمام است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا اختری اظهار داشت: زیرگذر حاجی‌آباد واقع در محور اراک - سلفچگان با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی سال ۹۷-۹۸ در حال اجرا است، گفت: تاکنون ۷ هزار و ۵۵۰ مترمکعب خاکبرداری، ۲ هزار و ۱۲۰ مترمکعب بتن‌ریزی و ۵ هزار مترمربع عملیات روسازی برای این پروژه انجام شده است.

اختری به عملیات اجرایی زیرگذر نادرآباد واقع در محور فرمهین-آشتیان اشاره کرد و افزود: این پروژه در سال ۱۳۹۶ با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال جهت عملیات خاکبرداری، اجرای باکس بتنی و اجرای دیوار حائل بتنی آغاز به کار کرد و در سال ۹۷ نیز ۲ هزار میلیون ریال اعتبار جهت تکمیل عملیات اجرایی تا مرحله روسازی اختصاص یافت.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی اضافه کرد: این پروژه در حال حاضر با اعتباری بالغ بر ۶۵۰۰ میلیون ریال در مرحله اجرای ۴۵۰۰ مترمربع عملیات روسازی راه قرار دارد.

وی با اشاره به عملیات اجرایی زیرگذر کردیجان واقع در محور آشتیان-راهجرد اظهار کرد: این پروژه در سال ۹۷ با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۱۲۰ میلیون ریال و اجرای عملیات‌های خاکبرداری به حجم ۳ هزار مترمکعب، ۶۰۰ متر قالب بندی، یک هزار و ۴۰۰ مترمکعب بتن‌ریزی اجرایی شد و برای سال جاری و ادامه کار با ۱۳ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار جهت عملیات اجرایی دال بتنی، خاکبرداری و خاکریزی، جدول گذاری، آسفالت و ... در دستور کار اداره نگهداری ابنیه فنی راهداری استان مرکزی قرار دارد.

کد خبر 4692410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =