راه اندازی سی تی اسکن بیمارستان شهید جلیل / تعیین تکلیف ۱۰۰ نیرو

یاسوج- سرپرست بیمارستان شهید جلیل یاسوج گفت: در آینده ای نزدیک "سی تی اسکن" بیمارستان شهید جلیل فعال و راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید جاودان سیرت پیش از ظهر پنجشنبه در نشست با خبرنگاران، افزود: با فعال سازی سی تی اسکن، بخش های تخصصی تری در بیمارستان فعال می شود.

جاودان سیرت تصریح کرد: همچنین بخش درمان  ناباروری به عنوان یکی از بخش های مهم، با اعتبار بالغ بر ۴ میلیارد تومان تا اوایل پاییز به بهره برداری می رسد.

جاودان سیرت راه اندازی بخش دیالیز با شش تخت فعال را از دیگر هدفگذاری ها دانست.

سرپرست بیمارستان شهید جلیل با تاکید بر گردشگری سلامت، راه اندازی بخش بین الملل این بیمارستان را از هدفگذاری ها عنوان کرد و بیان داشت: کلینیک ویژه نیز در بیمارستان فعال می شود.

جاودان سیرت از فعالیت ۲۹۷ تخت فعال در بیمارستان شهید جلیل خبر داد و اظهار کرد: بخش های مختلف تخصصی در بیمارستان شهید جلیل فعال شده است.

وی با اشاره به برنامه ریزی ۵ ساله با هدف ارتقای ظرفیت ها در بیمارستان، گفت: با تکیه بر رعایت قوانین، برنامه ریزی هایی با هدف ارائه خدمات با کیفیت بالا، توانمند سازی و آموزش نیروی انسانی و سیستم مدیریتی و تدوین برنامه راهبردی ۵ ساله انجام شد.

جاودان سیرت برنامه ریزی برای راه اندازی "ام آر آی"را از دیگر محور برنامه های این مرکز عنوان کرد.

جاودان سیرت به برخی از مشکلات بیمارستان اشاره کرد و ابراز داشت: ایجاد زیرساخت پارکینگ با نگاه اعتباری مناسب از نیازهای بیمارستان است و همچنین پوشش نیازهای پرسنل در حوزه فضای فیزیکی ضروری است.

جاودان سیرت گفت: توجه ویژه به پرسنل به عنوان محورهای اصلی توسعه یک مجموعه در حوزه رفاهی و معیشتی مد نظر قرار گرفت.

سرپرست بیمارستان شهید جلیل با بیان اینکه رسیدگی معقول، منطقی و علمی به نیازها مورد تاکید است، اظهار کرد: در محیط بیمارستان، سیاسی کاری از کار اجرایی جداست و این محیط با سلامت مردم در ارتباط است.

وی استفاده از خرد جمعی و مشورت برای توسعه بیمارستان را یک نیاز دانست و عنوان داشت: همکاری مناسبی با نگاه تعامل محور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان شکل گرفته است.

جاودان سیرت همچنین از تلاش های نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس  و متولیان برای توسعه ظرفیت های بیمارستان و جذب اعتبارات تقدیر کرد.

جاودان سیرت تعیین تکلیف ۱۰۰ نیروی بیمارستان طی یک هفته آینده را از دیگر اقدامات  عنوان کرد و اظهار داشت: ما می خواهیم قانون اجرایی و رفع مشکلات نیز در این راستا عملیاتی شود.

کد خبر 4698717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =