بیانیه جمعیت الوفاق در خصوص اقدام وقیحانه وزیر خارجه بحرین

جمعیت الوفاق بحرین با صدور بیانیه ای اقدام وقیحانه وزیر خارجه این کشور مبنی بر حمایت از تجاوز رژیم صهیونیستی به کشورهای عربی را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمعیت الوفاق بحرین در بیانیه ای اقدام اخیر «خالد بن احمد آل خلیفه» وزیر خارجه این کشور درخصوص حمایت از تجاوز رژیم صهیونیستی به کشورهای عربی را محکوم کرد.

وی بر حمایت خود از تجاوزهای رژیم صهیونیستی تاکید کرده و آن را حق صهیونیست‌ها در دفاع از خود دانسته است.

جمعیت الوفاق، اظهارات وزیر خارجه بحرین را وقیحانه و غیر مسئولانه خواند و اعلام کرد که این اظهارات بیانگر نظر و دیدگاه ملت بحرین نیست.

این جمعیت تاکید کرد که رژیم بحرین شبانه روز علیه منافع اعراب و مسلمانان تلاش می کند و به منظور دستیابی به حمایت رژیم صهیونیستی بر سر مسائل امت معامله می کند.

الوفاق تاکید کرد که این مواضع عجیب در جای دیگری اتخاذ شده و برخاسته از دین، فرهنگ، ارزش‌ها و مواضع مشهور ملت بحرین در طول سده های گذشته نیست.

این جمعیت تاکید کرد که اظهارات خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه رژیم آل خلیفه به نمایندگی از ملت بحرین مطرح نشده است و این مواضع بیانگر نظر مردم بحرین و دیدگاه‌های آنها نیست.

الوفاق افزود: نظام بحرین در موضع گیری های نابجای خود تنها است چرا که ملت بحرین ملتی مشتاق صلح است و با منطق جنگ و ویران کردن که رژیم صهیونیستی منشأ آن در منطقه است مخالف است.

الوفاق با تاکید بر اینکه حامی صلح است و خیر کشورها و ملت های عربی و اسلامی را می خواهد خواستار تفاهم و همکاری عربی مشترک شد.

این جنبش مقاومت در برابر اشغالگری که سرزمین و مقدسات را اشغال کرده است حقی دانست که همه کنوانسیون‌ها بر آن صحه گذاشته اند و ملت بحرین همیشه ضد اشغالگری رژیم تروریست و غاصب و نامشروع صهیونیستی بوده و خواهد بود.

کد خبر 4706416

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 13 =