اشتراک رایگان به ۲۴۳۹ واحد مسکونی مددجویان کردستانی واگذار شد

سنندج - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: اشتراک رایگان به دو هزار و ۴۳۹ واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در کردستان واگذار شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز کردستان، احمد فعله گری اظهار داشت: دو هزار و ۴۳۹ واحد مسکونی تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی کردستان از اشتراک رایگان گاز در سال گذشته و شش ماهه اول سال ۹۸ برخوردار شدند.

وی افزود: سال گذشته در خدمات‌رسانی به مردم استان هیچ‌گونه خللی ایجاد نشده و تمامی اقدامات این شرکت به موقع صورت گرفته و به مددجویان تحت پوشش کمیته امدادامام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی نیز خدمات رایگان در زمینه  برقراری انشعاب گاز و نصب کنتور ارائه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان ادامه داد: در سال ۹۷ تعداد دو هزار و ۷۵ مشترک در قالب ارائه خدمات رایگان به مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان از اشتراک رایگان برخوردار شده اند که هزار و ۵۸۹ واحد مسکونی از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۴۸۶ مورد از مددجویان تحت پوشش سارمان بهزیستی استان کردستان بوده اند.

فعله گری در مورد هزینه های اشتراک پذیری رایگان مددجویان سال ۹۷، یادآور شد: برای تحت پوشش قرار گرفتن دو هزار و ۷۵ خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان در مجموع مبلغ بهره مندی این خانوارها از طرح رایگان اشتراک پذیری در سال گذشته بالغ بر چهار میلیارد و ۳۷۳ میلیون و ۸۵ هزار و ۳۸۰ ریال بوده است.

وی بیان کرد: از تعداد ۳۶۴ مشترکی که بطور رایگان در سال ۹۸ جذب شده اند، تعداد ۲۷۳ مورد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و تعداد ۲۹۷ مورد از مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی بوده اند که در مجموع مبلغ بهره مندی این خانوارها از طرح رایگان اشتراک پذیری در شش ماهه اول سال جاری ۷۶۹ میلیون و ۵۷۶ هزار ریال بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: مبلغ کل هزینه شده برای تحت پوشش قرار دادن مددجویان این دو سازمان در خصوص استفاده از اشتراک پذیری رایگان در سال ۹۷ و شش ماهه اول سال جاری مبلغ پنج میلیارد و ۱۴۲ میلیون و ۶۶۱ هزار و ۴۶۰ ریال را بوده است.

کد خبر 4754934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =