دستگیری سارقان خودرو در همدان/۶کیلو موادمخدر صنعتی درملایر کشف شد

همدان - دستگیری سارقان خودرو در همدان، کشف مواد مخدر صنعتی در ملایر، به دام افتادن سارقان احشام در همدان و دستگیری ۳ سارق در رزن عناوین اخبار کوتاه انتظامی همدان است.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و دستگیری ۲ سارق خودرو و پلاک در این استان خبر داد.

سرهنگ رضا زارعی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که یک دستگاه خودرو سمند سفید رنگ سرقتی از مسیر تهران به همدان در حال حرکت است، ماموران گشت به این خودرو دستور ایست داده ولی راننده  بدون توجه به دستور ایست از محل متواری و حین فرار با ۳ دستگاه خودروی دیگر برخورد و با ایراد خسارت به خودروهای مذکور به مسیر خود ادامه داد.

وی افزود: ماموران با استفاده از قانون بکارگیری سلاح خودرو را متوقف و هر ۲ سرنشین دارای سوابق متعدد کیفری را دستگیر و در بازرسی از این خودرو، ۳ جفت پلاک انتظامی مسروقه و ابراز آلات مربوط به سرقت خودرو کشف و متهمان به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ زارعی بیان داشت: طی بازدید کارشناسان از خودروی سارقان مشخص شد  این خودرو سرقتی است و پلاک نیز از یک دستگاه خودروی دیگر سرقت و بر روی آن نصب شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: شگرد سارقان به همراه تصاویر آنان برای بررسی سرقت های احتمالی دیگر به پلیس های آگاهی سراسر کشور ارسال و متهمان با صدور قرار بازداشت روانه زندان شدند.

کشف مواد مخدر صنعتی در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف بیش از ۶ کیلو گرم انواع مواد مخدر صنعتی در شهرستان ملایر خبر داد.

سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: در پی تلاش های اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملایر برای شناسایی عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی که از جمله اولویت های انتظامی شهرستان ملایر و مورد مطالبه شهروندان نیز است با هماهنگی های لازم با دستگاه قضائی، ۲ ماموریت در این خصوص اجرا شد.

وی افزود: در یک عملیات پلیسی یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر در یک دستگاه خودرو به همراه یک سرنشین در محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان شناسایی و در بازرسی خودرو آن ها، ۳ کیلو و ۸۵۰ گرم حشیش کشف شد.

سرهنگ ساگی بیان کرد: در ماموریت دوم نیز مخفیگاه یکی از سوداگران مرگ در شهرستان شناسایی که در یک عملیات ضربتی و در بازرسی از آن، ۲ کیلو و ۶۸۰ گرم ماده مخدر شیشه و ۲۰۰ گرم هروئین کشف و هر ۳ متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سارقان احشام در همدان به دام افتادند

رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و دستگیری سارقان مسلح احشام خبر داد.

سرهنگ رضا زارعی گفت : در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی ساکن یکی از شهرستان های همجوار به اتفاق چند نفر دیگر در سطح استان همدان به صورت مسلحانه اقدام به سرقت احشام کرده اند، بررسی موضوع در دستور ماموران قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد سارقان ۷ نفر بودند که پس از کتک کاری و بستن دست و پای نگهبانان، ۱۹۸راس گوسفند را از یکی از روستاهای تابعه همدان سرقت کرده اند.

سرهنگ زارعی بیان کرد: با به دست آمدن اطلاعاتی از همدستان متهم که در  این سرقت ها شرکت داشتند آنها نیز شناسایی شدند که دارای سابقه سرقت بودند.

وی با اشاره به اینکه ماموران پس از شناسایی محل اختفاء متهمان آنها را در ۳ عملیات جداگانه دستگیر کردند، عنوان کرد: متهمان در تحقیقات به عمل آمده مجموعا به ۱۵ فقره سرقت مسلحانه احشام اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: ۱۹۸ راس دام سرقتی کشف و به مال باخته تحویل شد.

دستگیری ۳ سارق در رزن

فرمانده انتظامی شهرستان رزن از دستگیری ۳ سارق سیم برق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی زنگنه گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان رزن، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی بخش قروه درجزین شهرستان، حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شدند.

سرهنگ زنگنه بیان کرد: با اقدامات پلیسی این خودرو متوقف و در بازرسی از آن، مقادیری سیم برق و لوازم برق کاری کشف و ۲ متهم دستگیر شدند که نامبردگان در بازجویی های فنی و تخصصی، به بزه انتسابی خود اعتراف کردند.

وی ادامه داد: همچنین در عملیات دیگری ماموران انتظامی بخش سردرود یک سارق سیم برق را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه این متهم، کابل و تجهیزات برق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن با اشاره به این که هر ۳ متهم تحویل مرجع قضائی شدند، گفت: با متجاوزین به اموال و امنیت مردم با قدرت و قاطعیت قانونی برخورد خواهیم کرد و اجازه جولان به سارقان را نخواهیم داد.


 

کد خبر 4761415

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =