ثبت‌نام ١٢٢ متقاضی مدیرعاملی ستاد معاینه فنی شهر تهران

مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: تعداد ١٢٢ متقاضی در این فراخوان شرکت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود رنجبریان افزود: در راستای راهبرد شایسته‌گزینی در شهرداری تهران، معاونت حمل و نقل و ترافیک فراخوانی را به منظور انتخاب افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری برای مدیر عاملی ستاد مرکزی معاینه فنی منتشر کرد.

وی با تاکید بر اینکه انتخاب مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی از طریق فراخوان عمومی داخل شهرداری صورت گرفته، از ثبت نام ١٢٢ متقاضی در این فراخوان خبر داد و گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام در فراخوان و بر اساس آمار و اطلاعات بدست آمده تعداد ١٢٢ متقاضی در این فراخوان شرکت کرده‌اند که دربین آنها ۹۳٪ مرد و ۷٪ زن هستند، همچنین بالغ بر ٥٠٪؜ متقاضیان در بازه سنی ٣٠ الی ٤٠ سال هستند.

مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری با بیان اینکه وضعیت تحصیلی متقاضیان نیز ١٨٪؜ کارشناسی و ٥٦٪؜ کارشناسی ارشد و ٢٦٪؜ دکتری است افزود: این فراخوان مختص پرسنل رسمی و قراردادی بوده که ۶۰٪ متقاضیان رسمی و ۴۰٪ آنها از نیروهای قراردادی شهرداری هستند.

رنجبریان با تاکید بر اینکه این اقدام برای نخستین بار در شهرداری تهران و بر پایه رویکرد جدید مدیریت شهری صورت گرفته است اظهار داشت: شایسته سالاری و ارتقا شغلی پرسنل شهرداری یکی از اصلی‌ترین اهداف اجرای این فراخوان بود که بر مبنای سوابق و تجارب و صلاحیت‌های علمی و تخصصی مدیران، برای تصدی این پست اقدام می‌شود.

رنجبریان ادامه داد: شایسته‌سالاری، بهره‌گیری از انرژی خلاق افراد نخبه و برگزیده است. این شایستگی‌ها شامل دانش، مهارت‌ها، توانایی‌ها به همراه سازه‌هایی نظیر ارزش‌ها، انگیزش، نوآوری و خلاقیت در جهت پیشبرد اهداف سازمانی است.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انسانی از باارزش‌ترین منابع در سازمان‌ها هستند که با تلاش و هم‌افزایی و به‌کارگیری صحیح آنها همراه با دیگر اجزای سازمان‌ها، می‌توان اهداف سازمانی را تحقق بخشید تصریح کرد: شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک نیز در تلاش است تا شایسته‌ترین فرد را برای این جایگاه شناسایی و انتخاب کند.

مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت ترافیک همچنین افزود: کمیته‌ای برای انتخاب مدیر عامل تشکیل شده که نسبت به بررسی سوابق اجرایی و تخصصی و تایید صلاحیت‌های عمومی و مدیریتی شرکت‌کنندگان اقدام می‌نماید.

به گفته رنجبریان در نهایت ٣ نفر از متقاضیان که حائز بهترین شرایط باشند از سوی کمیته انتخاب و به معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران معرفی شده، سپس با مصاحبه‌ای حضوری یک نفر برای تصدی این پست انتخاب خواهد شد.

کد خبر 4764755

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 12 =