سومین محموله فعالان اقتصادی بوشهر به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد

بوشهر - رئیس اتاق بازرگانی بوشهر از تحویل سومین محموله فعالان اقتصادی بوشهر به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد.

خورشید گزدرازی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این محموله شامل لباس مخصوص کادر درمانی، گان پرستاری، تب سنج لیزری، دستکش ویژه کادر درمانی و انواع ماسک و شلید صورت تحویل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شد.

وی تصریح کرد: این محموله‌ها با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در راستای پویش نفس، خریداری و تحویل شده است

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر افزود: با هماهنگی انجام شده محموله چهارم بر اساس اعلام نیاز کادر درمانی، با مشارکت اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی بوشهر خریداری و تحویل می‌شود.

گزدرازی با تاکید بر تأمین زیرساخت‌های درمانی در مقابل ویروس کرونا بیان کرد: در مرحله چهارم ۱۰ دستگاه مانیتور مخصوص اتاق icu و دیگر تجهیزاتی که اعلام نیاز شده به دانشگاه تحویل می‌شود.

وی با اشاره به نقش مهم فعالان اقتصادی بوشهر در تأمین مایحتاج کادر درمانی و پرستاری مقابله با کرونا گفت: در این راستا تاکنون سه محموله اتاق بازرگانی بوشهر به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تحویل شده است.

گزدرازی با اشاره به همکاری فعالان اقتصادی و اتاق بازرگانی در مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی به ویژه تجار و بازرگانان با پیوستن به پویش «نفس» برای مقابله با ویروس کرونا، تأمین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌ها را متقبل شدند.

وی، با بیان اینکه اتاق بازرگانی بوشهر با هماهنگی کادر درمانی نیازمندی‌های آنان را رصد، پیگیری و تهیه کرده‌اند افزود: اعضای اتاق بازرگانی بر اساس نیازمندی‌های کادر درمان نسبت به تهیه و تأمین تجهیزات اقدام می‌کند.

گزدرازی با بیان اینکه مرحله به مرحله نیازمندی‌های کادر درمانی و بیمارستان‌های استان بوشهر در راستای مقابله با کرونا تأمین شده است تصریح کرد: در مرحله نخست که نیاز فوری به امکانات درمانی بود ماسک N95 و ماده شسشو، تب سنج و مواد ضدعفونی تهیه و تحویل دانشگاه علوم پزشکی شد.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر با اشاره به اینکه در مرحله دوم امکانات و تجهیزات دیگر کادر درمانی استان بوشهر برای مقابله با کرونا تهیه شد گفت: در این راستا دستگاه‌های اکسیژن، لباس مخصوص کادر درمانی و پرستاری برای حفاظت از انتقال ویروس کرونا، ماسک، شلید صورت و عینک مخصوص تحویل شود.

کد خبر 4895004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 7 =