تقدیر از مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی همدان

همدان-مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان برگزار و در این مراسم از مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی همدان به عنوان فعال فضای مجازی و برگزارکننده جشنواره دین و رسانه تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه روابط عمومی از ارکان اساسی موفقیت یک سازمان است، گفت: امروزه در سازمان‌ها، شناخت، درک متقابل و ارتباطات به منظور دستیابی به اهداف، به عنوان یک اصل اساسی مدیریت پذیرفته شده است.

رضا ویسی گفت: این نوع ارتباط که از آن به روابط عمومی یاد می‌شود یکی از مهمترین عوامل مؤثر در سرنوشت هر سازمان و گروه محسوب می‌شود کمااینکه در دنیای امروز روابط عمومی‌ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه‌ها و پیشبرد اهداف سازمان‌ها تلقی می‌شوند.

ویسی افزود: سازمان انقلابی برای اعتلای خود نیازمند شناخت تحولات پیرامون و ارتباط سازنده و مفید مداوم با مخاطبان است.

مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان همدان بابیان اینکه سازمان‌های پیشرو، روابط عمومی‌ها را اتاق فکر خود می‌دانند و از این طریق به مدیریت افکار عمومی و انتقال خواسته‌های خود به جامعه و دریافت نیازها و مطالبات عموم می‌پردازند، گفت: رهاورد این روش آگاهی، اعتماد سازی و امنیت روانی در اجتماع است.

رضا ویسی همچنین گفت: روابط عمومی‌ها با ایفای کارکردهای اطلاع رسانی و اطلاع یابی، ایجاد و حفظ ارتباطات دو سویه و تفاهم متقابل بین سازمان و مخاطبان و جلب اعتماد و مشارکت مخاطبان به سازمان، کمک به مدیریت برای همگام شدن با تغییرات محیطی، نزدیک کردن نگرش‌های مخاطبان با سازمان و نزدیک کردن اقدامات و نگرش‌های سازمان با مخاطبان به پویایی و رشد و توسعه سازمان در محیط و در راه رسیدن به اهداف و استراتژی‌های آن کمک می‌کنند.

وی گفت: اگر اهتمام کافی در این زمینه به کار بسته شود بستر دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی در سازمان تبلیغات اسلامی فراهم خواهد شد.

گفتنی است؛ مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان در سالن جلسات استانداری همدان برگزار و در این مراسم از مدیر روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی همدان به عنوان فعال فضای مجازی و برگزارکننده چهارمین دوره جشنواره دین رسانه منطقه غرب کشور تقدیر شد.

کد خبر 4927848

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =