موسوی خوئینی‌ها مسئول عملکرد دولت است/روحانی پاسخگوی مشکلات باشد

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به اینکه موسوی خوئینی ها مسئول همه عواقب عملکرد دولت روحانی است، گفت: او  چهره مرموزی دارد چرا که در پشت صحنه همه تندروی های دهه اول انقلاب حضور داشته است.

حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره نامه اخیر موسوی خوئینی‌ها خطاب به رهبر معظم انقلاب گفت: قبل از هر چیز نامه موسوی خوئینی‌ها  فرار رو به جلو است که به منظور تبرئه خود و دوستانش نوشته که سالهاست ادعا می کنند می توانند وضع کشور را سامان دهند.

وی با بیان اینکه نزدیک به چند دهه است که ریاست جمهوری در دست مرد خاکستری اصلاحات است و او همیشه پشت صحنه تمام انتخابات بوده است، افزود: من معتقدم که دولت های مختلف پس از انقلاب دست پخت موسوی خوئینی‌ها  است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: دولت روحانی هم که ناامیدی و سرخوردگی را برای مردم به ارمغان آورده از ابتدا مورد حمایت موسوی خویینی ها بوده است و در حالی که رئیس جمهور باید پاسخگوی نابسامانی های امروز باشد، موسوی خوئینی‌ها مسئولیت ها را ناجوانمردانه متوجه مقام معظم رهبری کرده است.

فومنی با اشاره به اینکه موسوی خوئینی ها مسئول همه عواقب عملکرد دولت روحانی است، گفت: او  چهره مرموزی دارد چرا که در پشت صحنه همه تندروی های دهه اول انقلاب حضور داشته و دائماً به دنبال متشنج کردن فضای کشور بوده است.

وی افزود: تاکید می کنم که این نامه یک فرار رو به جلو است و موسوی خوئینی‌ها می خواهد اصلاح طلبان را از وضعی که برای کشور رقم زده‌اند تبرئه کند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به اینکه عمر سیاسی امثال موسوی خوئینی‌ها به پایان رسیده است، گفت: آنها نه اصلاح طلب هستند و نه اصلاح گر، بلکه منفعت طلبانی هستند که دولت ها را سرکار می آورند تا از قبل آنها به خواسته های خود برسند.

فومنی تاکید کرد: از موسوی خوئینی‌ها و امثال او بپرسید که خانه های چند هزار متری بالای شهر را از کجا آورده اند؟ از او که مدعی دفاع از معیشت و مسکن مردم است بپرسید که در کاخ های چندهزار متری چه می کنند؟ یک سال پیش شهرداری تهران ملکی را در منطقه دارآباد به رئیس دولت اصلاحات هدیه داد، از او بپرسید ماجرای این هدایا چیست؟

وی افزود: به نظر من موسوی خوئینی‌ها و امثال او اساساً اصلاح طلب نیستند، بلکه بیش از هر چیز «افراط طلب» هستند و می خواهند فضا را رادیکال کنند تا از این فضا نهایت بهره را ببرند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات تصریح کرد: انتخابات ریاست جمهوری نزدیک است و آنها می خواهند بگویند که اصلاح طلبان در ۷ سال گذشته هیچ کاره بودند و در صددند که خود را از حمایت روحانی تبرئه کنند.  

فومنی با اشاره به اینکه احتمالاً مشاعر موسوی خوئینی‌ها ضعیف شده است، تصریح کرد: او باید این نامه را برای رئیس جمهور می نوشت و به نظر می رسد که اشتباهاً خطاب به رهبری نوشته است.

وی با اشاره به اینکه موسوی خوئینی‌ها این نامه را تحت تاثیر توهماتش نوشته است، گفت: تمام سوالاتی که موسوی خوئینی‌ها در این نامه خطاب به رهبری مطرح کرده است باید از روحانی بپرسد و شخص رئیس جمهور است که باید مسئولیت وضع فعلی را بپذیرد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: این فرار رو به جلو برای آن است که انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم و اصلاح طلبان می خواهند خود را از کارنامه روحانی مبرا کنند. اگر کارنامه این دولت رضایت بخش نیست چرا پشت سر هم «تکرار» کردید؟ این تکرار کردن‌های رفیق نزدیک موسوی خوئینی‌ها وضع کشور را به اینجا رسانده است.

فومنی بیان داشت: موسوی خوئینی‌ها در کاخ خود نشسته و باد کولر به او خورده و تحت تاثیر این فضا توهمات ذهنی خود را روی کاغذ آورده است. من متاسفم برای کسی که ادعای سیاست دانی دارد اما متوجه نیست که مسئول اجرایی کشور رئیس جمهور است و تمام عواقب ناشی از بی تدبیری را حسن روحانی باید پاسخگو باشد.

وی در پایان تصریح کرد: مردم به نظام و رهبری نظام علاقه مند هستند و با آنها هیچ مشکلی ندارند، بلکه مشکل مردم امثال موسوی خوئینی‌ها هستند که در خانه نشسته اند و فرمان فتنه و آشوب صادر می کنند.

کد خبر 4960131

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 8 =