راه اندازی باشگاه های استانی بهترین امکان برای رشد قایقرانی است

سنندج - دبیر فدراسیون قایقرانی راه‌اندازی باشگاه های استانی را بهتر این امکان برای رشد این رشته ورزشی در سراسر کشور عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا صابونچی ظهر امروز شنبه در مجمع انتخاباتی هیئت قایقرانی استان کردستان، اظهار کرد: راه اندازی باشگاه های استانی بهترین راهکار در راستای رشد و توسعه رشته ورزشی قایقرانی در کشور به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود که هیئت‌های استانی با همکاری و مشارکت ادارات کل ورزش و جوانان زمینه برای راه اندازی و ایجاد باشگاه‌های استانی را فراهم کنند.

دبیر فدراسیون قایقرانی گفت: در راستای تسهیل شرایط برای راه اندازی باشگاه های قایقرانی در سراسر کشور، آیین‌نامه این مهم تدوین و به هیئت‌های استانی ابلاغ شده است.

وی ضمن اشاره به حمایت‌های فدراسیون قایقرانی کشور از راه‌اندازی باشگاه‌ها در استانهای مختلف، گفت: با این شرایط هیات‌های استانی با سرمایه‌گذاری کم می‌توانند اقدام به ایجاد باشگاه‌ کنند.

وی مهمترین کار برای رشد قایقرانی را در شرایط کنونی را افزایش کمیت و تعداد ورزشکاران عنوان کرد و افزود: تا زمانی که کمیت رشد پیدا نکند، شاهد پیشرفت در کیفیت نیز نخواهیم بود.

صابونچی یکی از مهمترین اولویت های رشته ورزشی قایقرانی در سطح کشور را به مسئله استعدادیابی عنوان کرد و افزود: انتظار می‌رود که هیات های استانی در سراسر کشور نسبت به مسئله استعدادیابی در این رشته ورزشی با جدیت بیشتری فعالیت داشته باشند.

وی ضمن تاکید بر برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی در بخش داوری و مربیگری در رشته ورزشی قایقرانی به عنوان یک اولویت، عنوان کرد: ما در فدراسیون از هیچ تلاشی در راستای کمک به هیئت‌های استانی کوتاهی نخواهیم کرد.

دبیر فدراسیون قایقرانی ضمن تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی برای معرفی هرچه بهتر این رشته ورزشی، افزود: انتظار می‌رود که تمامی هیئت ها در سراسر کشور با همکاری و مشارکت اصحاب خبر و رسانه شرایط برای معرفی ظرفیت‌ها و استعدادهای این رشته ورزشی را فراهم کنند.

کد خبر 4971260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =