تشکیل جبهه جهانی خدمت رسان جهادی/ ادامه دهنده راه مقاومت هستیم

کرمان - رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: جبهه جهانی خدمت رسان جهادی با همت و تلاش جهادگران تشکیل می شود و از این طریق به جنگ با فقر و محرومیت می رویم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد زهرایی صبح شنبه در مراسم اعزام جهادگران به مناطق محروم استان کرمان بیان داشت: اردوهای جهادی در سال ۷۹ شکل گرفت و اردوی جهادی به فرمان ولی امر مسلمین جهان به گروه تبدیل شد و در ادامه گروه جهادی به حرکت جهادی و حرکت جهادی به جریان جهادی تبدیل شد.

وی افزود: امروز ما در سالروز شهادت حاج قاسم در این سرزمین پاک هستیم و قرار شده در یک برنامه مدون و با تلاش شما جهادگران، به‌ازای جبهه مقاومت که در تمام گیتی گسترده شد و اثرات و تشعشع آن در تمام جهان هستی مشاهده می‌شود، جبهه جهانی خدمت رسان جهادی نیز تشکیل شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: همانطور که انقلاب اسلامی استمرار و ادامه مکتب عاشورا است و همانطور که نسل عاشورایی را تربیت و تقدیم انقلاب می‌کند جبهه جهانی جهادی هم نسل سلیمانی‌ها را تربیت می‌کند و تقدیم انقلاب می‌کند.

زهرایی تصریح کرد: جبهه جهانی جهادی در واقع همان نسل سلیمانی است که به جای جهاد در خاک ریزها، در جبهه دفاع مقدس نوین به جنگ با فقر و محرومیت و آنهایی که محرومیت‌زا هستند، می‌رود.

وی گفت: جبهه جهانی جهاد یعنی امتداد مردمی جبهه مقاومت، یعنی عمق بخشی داخلی و جنگ نرم و کمک به اینکه نرم‌افزار و فناوری انقلاب را در نسل جدید هم بتوانیم تعمیق کنیم.

زهرایی یادآور شد: جهادگران در واقع طلایه‌دار، پرچم‌دار و خط شکن حرکتی هستند که شاید به ظاهر به چشم نمی‌آید اما اثرات آن در کشور قابل مشاهده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی ابراز داشت: شما جهادگران موتور محرک نظام اداری هستید که گاهاً به تنبلی و فرسودگی رسیده است، شما موتور محرک جوانانی هستید که شاید بذر ناامیدی دشمن در دلشان کاشته شده است، شما موتور محرک و امید بخش خانواده‌هایی هستید که امید دارند نسل بعدی انقلاب مثل دفاع مقدس بتواند از انقلاب اسلامی، کیان اسلامی و ناموس این مرز و بوم دفاع کند.

زهرایی گفت: امروز محفل عاشقان شهدای گمنام و محفل عاشقان حاج قاسم و یاران حاج قاسم است لذا امیدوارم بتوانیم ادامه دهنده خط مقاومت در جنگ با فقر و محرومیت باشیم.

کد خبر 5110612

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha