اعلام نتایج بررسی مدارک داوطلبان آزمون فلوشیپ پزشکی از ۲۹ خرداد

نتیجه بررسی مدارک مرحله اول آزمون فلوشیپ پزشکی سال ۱۴۰۰ از روز شنبه ۲۹ خرداد اعلام می شود. داوطلبان در صورت نقص مدرک فرصت تکمیل مدارک دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به رأی صادره در موضوع ۸ نود و سومین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی، آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) دوباره به دانشگاه های علوم پزشکی واگذار شده است و این آزمون پس از تعویق به دلیل شرایط کرونایی، در ۱۰ تیرماه برگزار می شود.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرده است اعلام نتیجه بررسی مدارک مرحله اول آزمون پذیرش دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۴۰۰از روز شنبه ۲۹ خرداد تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

در صورت نقص مدارک تمامی شرکت کنندگان می توانند با ورود کدرهگیری خود، مدارک مورد نیاز را تکمیل کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۸ و ۹ تیرماه ۱۴۰۰ از طریق دانشگاه های متولی برگزاری آزمون توزیع می شود. آزمون کتبی (به صورت الکترونیک) روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه ۱۴۰۰ در یک مکان در هر دانشگاه و رأس ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد. بررسی به اعتراضات آزمون کتبی روز جمعه ۱۱ تیرماه از طریق دانشگاه های متولی برگزاری آزمون انجام می گیرد.

آزمون شفاهی کلیه رشته ها برای پذیرش فلوشیپ از تاریخ ۱۲ تا ۱۶ تیرماه ۱۴۰۰ انجام می شود و اطلاع رسانی زمان و مکان برگزاری مرحله شفاهی آزمون برعهده دانشگاه های متولی برگزاری آزمون خواهد بود.

کد خبر 5235273

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 10 =