«نداجا» با هوش و استعداد متخصصان هر ناممکنی را ممکن می‌سازد

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: مجموعه نیروی دریایی ارتش با بهره‌گیری از هوش و استعداد متخصصان و با تکیه‌بر تجارب گذشتگان و پیشکسوتان، می‌تواند هر ناممکنی را ممکن سازد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در آئین تکریم و معارفه فرمانده فنی این نیرو، پیشرفت و صعود ممتد نیروی دریایی ارتش در عرصه‌های مختلف را یک تکلیف دانست و گفت: مسیر ما باید، مسیر ارتقاء و اعتلا باشد و این موضوع به تلاش جهادی و حساب‌شده نیاز دارد.

وی با اشاره به جمله‌ی «راه ما، راه حسین (ع) است» به ‌عنوان شعار راستین نیروی دریایی ارتش، تصریح کرد: به دلیل ظرفیت چشم‌گیری که در این نیروی راهبردی وجود دارد، مجموعه نیروی دریایی ارتش می‌تواند با بهره‌گیری از هوش و استعداد متخصصان و استفاده از ویژگی‌های مثبت کارکنان مانند وظیفه‌شناسی و تلاش‌های‌ بی‌شائبه و با تکیه‌بر تجارب گذشتگان و پیشکسوتان هر ناممکنی را ممکن سازد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: این‌که می‌گوییم «راه ما، راه حسین (ع) است» این همان ویژگی وظیفه‌شناسی و پادر رکاب بودن است که با این نگاه می‌توانیم کارهای بزرگی را به انجام برسانیم.

دریادار ایرانی با تأکید بر اهمیت جایگاه استراتژیک فرماندهی فنی در سطح نیرو، گفت: فرمانده فنی، یک محور اصلی در نیروی دریایی است و ما اگر بخواهیم فرامین فرماندهی معظم کل قوا در زمینه خودکفایی و بی‌تأثیر کردن تحریم‌ها را به سرمنزل مقصود برسانیم مجموعه نیروی دریایی ارتش و به‌خصوص فرماندهی فنی باید با تلاش و دقت مضاعف موجب پیشرفت‌های روزافزون شود تا در سطح کلان شعار راهبردی این نیرو را متبلور کند.

وی در پایان این مراسم ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های ناخدایکم «ظهیرنیا»، انتصاب امیر دریادار دوم فاضل‌نیا را به‌عنوان فرماندهی فنی این نیرو را تبریک گفت و تاکید کرد: امیر فاضل‌نیا در زمان فرماندهی کارخانجات نیروی دریایی ارتش ثابت کرد که با ابتکار و نوآوری خود در زمینه تسلیحاتی می‌تواند در راستای تحقق هرچه بیشتر اقتدار جمهوری اسلامی ایران مأموریت‌های محوله را به انجام برساند.

کد خبر 5291882

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 9 =