بانوان شریکة الامام در شئون مختلف می‌توانند اثر گذار باشند

زادقاسمی خطاب به راهیاران شبکه شریکة الامام گفت: بانوی شریکة الامام در شئون مختلف می‌تواند اثر گذار باشد، ولی مهم‌ترین ابزار اثرگذاری حسن خلق و ارتباط با مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، زادقاسمی عضو دفتر امور بانوان بنیاد هدایت در جلسه آنلاین راهیاران شبکه شریکة الامام، راهیاران شهرستان‌ها را مهمترین مخاطب مستقیم راهیاران استانی اعلام کرد و گفت: با دو نوع راهیاری در تشکیل شبکه راهیاری شریکة الامام مواجه هستیم؛ که نوع اول راهیاری برای راهیاران و نوع دوم راهیاری برای بانوان شریکة الامام است.

وی افزود: مسیر و روش راهیاری در هر دو نوع آن مشترک است که باید با برقراری ارتباط صمیمانه با افراد، انگیزه را در آن‌ها بیدار و قدرت آن‌ها برای اثرگذار بودن را تبیین کرد.

زادقاسمی همچنین بیان کرد: همسر امام در شئون مختلف می‌تواند اثر گذار باشد، ولی مهم‌ترین ابزار اثرگذاری حسن خلق و ارتباط با مردم است.

او ادامه داد: همه می‌دانیم رسول اکرم (ص) وقتی مبعوث شدند، انسان کاملی بودند که مهمترین ابزار ایشان برای اثرگذاری و انتقال پیام الهی، حسن خلق و نفوذ کلامی بود که بین مردم داشتند.

عضو دفتر امور بانوان بنیاد هدایت با تأکید بر انگیزه سازی در بانوان شریکة الامام با تکیه بر برقراری ارتباط صمیمانه با آن‌ها گفت: بعد از شکل‌گیری این ارتباط، مهمترین چیزی که باید به بانوان شریکة الامام منتقل شود؛ باور قدرت اثرگذار بودن آنها است.

او اضافه کرد: گام بعدی، بعد از جذب افراد، توانمند سازی آنان است و یکی از مهمترین راه‌های توانمندسازی، استفاده از ابزار گعده است.

زادقاسمی از عزم و اراده بانوان در تشکیل شبکه راهیاری ابراز خرسندی کرد و بیان داشت: با اهتمام و اراده‌ای که بانوان در طی این مدت کوتاه از خود نشان داده‌اند، ان شاء الله به زودی به خانواده بزرگ و قدرتمندی در زمینه راهیاری تبدیل خواهیم شد.

کد خبر 5350484

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha