هیئت داوران مسابقه بین المللی فرازخوانی مشکات معرفی شدند

این مسابقه باهدف ایجاد فضای رقابت سالم بین جوانان قرآنی جهان اسلام، شناخت ظرفیت‌های موجود در کشورهای اسلامی و تعامل با نیروهای قرآنی و فعال در دیگر کشورها می باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقه بین‌المللی فرازخوانی قرآن کریم به همت مؤسسه مشکات با هدف فراهم آوردن زمینه‌ای جهت اُنس بیشتر با کلام الله مجید، همچنین نشر و بسط فضای معنوی عطرآگین قرآن در جامعه، شناخت ظرفیت‌های موجود در کشورهای اسلامی، تعامل با نیروهای قرآنی و فعال در دیگر کشورها و شناساندن ظرفیت قرآنی ایران به دیگر کشورها برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقات قرآن ازجمله برنامه‌هایی است که در حوزه ترویج فعالیت‌های دینی در مؤسسه مشکات با هدف فراهم آوردن زمینه‌ای جهت انس بیش از پیش با مصحف شریف، همچنین نشر و بسط فضای معنوی عطرآگین قرآن در جامعه همواره مورد اهتمام هیئت امنای مؤسسه بوده است.

مسابقه فرازخوانی قرآن به تقلید از استاد مرحوم عبدالباسط محمد عبدالصمد در سطح بین‌المللی و به صورت مجازی برگزار می‌شود. این مسابقه باهدف ایجاد فضای رقابت سالم بین جوانان قرآنی جهان اسلام، شناخت ظرفیت‌های موجود در کشورهای اسلامی، تعامل با نیروهای قرآنی و فعال در دیگر کشورها و شناساندن ظرفیت قرآنی ایران به دیگر کشورها از سیزدهم دی‌ماه آغاز شده است.

بر این اساس دبیرخانه این مسابقه لیست جدید هیئت داوران خود را اعلام کرد که به شرح زیر است.

۱) طه عبدالوهاب از کشور مصر داور صوت و لحن
۲) رضوان درویش از کشور سوریه - داور صوت و لحن
۳) حسین کرمی از کشور ایران - داور صوت و لحن
۴) محمدحسین سعیدیان از کشور ایران- داور صوت و لحن
۵) محمدحسین سبزعلی از کشور ایران- داور صوت و لحن
۶) کریم منصوری از ایران داور صوت و لحن
۷) دکتر عبدالناصر حرک از کشور مصر داور تجوید
۸) احمد ابوالقاسمی از ایران - داور تجوید
۹) عباس امام جمعه از کشور ایران- داور تجوید
۱۰) مهدی قره شیخلو از ایران داور تجوید

این مسابقه ویژه آقایان است و بدون محدودیت سنی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای بارگذاری فایل‌ها و اطلاع بیشتر می‌توانند به سایت دبیرخانه این مسابقه به نشانی www.MQMeshkat.ir و صفحه اینستاگرام مؤسسه مراجعه کنند.

کد خبر 5409190

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha