مانور عملیاتی کنترل عملکرد دریچه سدهای گلستان برگزار شد

گرگان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: مانور عملیاتی کنترل عملکرد دریچه های تحتانی سدهای وشمگیر، گلستان و بوستان در روزهای پایانی اسفند با هدف آمادگی پاسخ به بحران احتمالی، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مانور عملیاتی کنترل عملکرد دریچه های تحتانی سدهای وشمگیر، گلستان و بوستان در روزهای پایانی اسفند با هدف آمادگی پاسخ به بحران احتمالی، برگزار شد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در حاشیه مانور عملیاتی کنترل عملکرد دریچه سدهای استان، اظهار کرد: مانور عملیاتی کنترل عملکرد دریچه‌های تحتانی سدهای وشمگیر، گلستان و بوستان با هدف آمادگی در پاسخ به بحران احتمالی سیلاب در فروردین ۱۴۰۱، در محل سدهای وشمگیر، گلستان و بوستان برگزار شد.

سید محسن حسینی شبیه سازی شرایط اضطراری با هدف پیاده سازی برنامه های مدیریت شرایط اضطرار، تمرین آموزش ها و چگونگی استفاده از ابزار و تجهیزات، ارزیابی عملکردها در شرایط اضطراری، احصاء نقاط قوت و ضعف در مراحل مانور و ارتقاء میزان آمادگی و قابلیت های اقتضایی شرکت آب منطقه ای گلستان را از دیگر اهداف برگزاری این مانور عنوان کرد.

گفتنی است این مانور ابتدا در سد بوستان و سپس در سدهای گلستان و وشمگیر به ترتیب انجام شده و پس از بازشدن دریچه‌های تحتانی و عملکرد صحیح دریچه‌ها و ایجاد جریان خروجی و سپس بسته شدن دریچه‌های تحتانی این مانور به پایان رسید.

کد خبر 5450726

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha