اولویت بندی نیازهای پژوهشی لرستان در ۵ کمیته تخصصی

خرم‌آباد- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: نیازهای پژوهشی استان در ۵ کمیته تخصصی و کارگروه بررسی و اولویت بندی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سمانه حسن پور امروز شنبه در جلسه کارگروه پژوهش، فناوری و نوآوری که با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های عضو برگزار شد، گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان براساس دستورالعمل بند (ه) تبصر (۹) قانون بودجه سال جاری، اقداماتی در جهت مهمترین مسائل و محورهای پژوهشی دستگاه‌های اجرایی را انجام داده است.

وی تصریح کرد: بعد از اینکه نیاز سنجی پژوهشی از دستگاه‌های اجرایی با هدف مهمترین مسائل جاری دستگاه‌ها جمع آوری شد در همین راستا معاونت پژوهشی و اعضای هیأت علمی دانشگاه لرستان کمک زیادی در این رابطه کردند و برهمین اساس ما برابر بند (ه) قانون بودجه ۱۴۰۱، یک درصد اعتبارات پژوهشی را مربوط به عنوان‌های پژوهشی تصویب کردیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان با بیان اینکه نیازهای پژوهشی استان در ۵ کمیته تخصصی و کارگروه بررسی و اولویت بندی شد، افزود: این اولویت بندی ها در قالب ۳۲ محور پژوهشی است.

حسن پور اظهار داشت: کمیته فرهنگی، اجتماعی، علوم انسانی و اسلامی به دبیری مدیرکل امور اجتماعی استانداری، کمیته کشاورزی، آب و منابع طبیعی به دبیری دانشکده کشاورزی، کمیته معادن، صنایع و بازرگانی به دبیری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، کمیته سلامت، امنیت غذایی و رفاه اجتماعی به دبیری معاون پژوهشی علوم پزشکی و کمیته مدیریت و اقتصاد به دبیری رئیس دانشکده مدیریت و امور اداری دانشگاه لرستان مشخص شدند.

کد خبر 5562064

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha