حاشیه های پررنگ تر از متن جابه جایی فرماندار بهار

همدان- فرماندار شهرستان بهار درحالی امروز تکریم و فرماندار جدیدی برای این شهرستان معارفه شد که بسیاری از رسانه ها اذعان داشتند که پای نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی وسط است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن رضانیا شنبه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بهار گفت: اصل توفیق این است که در نظام اسلامی نوکری مردم را می‌کنیم و خدمت می‌کنیم و قدر بدانیم.

وی با اشاره به داستان حضرت موسی و خضر گفت: اطاعت پذیری از درس‌های قرآن است؛ مسیر خدمت مسیر سختی است و آسان نیست؛ حضرت خضر، حضرت موسی را موعظه کرد و گفت لجاجت نکن، استاندار همدان، آقای نباتی ری یک روزی بدون کوچک‌ترین سابقه و سابقه اجرایی به عنوان فرماندار انتخاب کردند و با تمام فراز و نشیب‌ها استاندار ۱۰ ماه از آقای نباتی دفاع کرد.

معاون استاندار همدان گفت: یکی از عبرت‌هایی که از داستان حضر موسی و خضر می‌گیرم این است که واقعیت‌ها را بپذریم و بدانیم و هزینه بدهیم؛ گفت: متأسفانه بعضی رسانه‌های ما کم لطفی کردند، چون از واقعیت‌ها خبر ندارند، رسانه‌ها پیش داوری کردند، این درحالی است که از بعضی جریانات خبر ندارند.

رضانیا با تصریح بر اینکه استاندار در جابه جایی و تغییر فرماندار خیلی مظلوم بود، اظهار کرد: یک مدیر که جابجا می‌شود بر اثر یک موضوع نیست، ۱۰ ها علت دارد، جابه جایی یک مدیر بی علت نیست، استاندار ۱۰ ماه پای این برادر عزیز با نهاد با وزارت جنگید.

این مسئول با بیان اینکه حرف استاندار این بود که آقای نباتی با ائمه جمعه و نماینده و گروهای مردمی تعامل داشته باشد و لجاجت نکند، به حواشی ایجاد شده در جلسه استانداری اشاره کرد و گفت: یک نمونه از عدم اطاعت‌پذیری ایشان این است که وقتی بزرگ‌تر و یا مدیر جلسه صحبت می‌کند وارد می‌شود و گوش نمی‌کند.

وی افزود: شائبه ورود انتخاباتی آقای نباتی جدی است، ته این ماجرا را درآوردیم و دیدیم که واقعیت است.

رضانیا در ادامه گفت: نامه مکتوب وزیر است که اگر شائبه ورود انتخاباتی ایشان وجود دارد باید برکنار شود، بعد ما دیدیم که شائبه جدی است، این را دو ماه تا سه ماه پیش آقای وزیر اعلام کرد، استاندار اکرام کرد و سه مسئولیت نیز به آقای نباتی پیشنهاد شد.

معاون استاندار ادامه داد: آقای نباتی بهتر این است که گوش کند، اطاعت کند، اما نه اینکه این فضای عجیب رسانه‌ای را راه بیندازند و استوری هایی بگذارد که مردم را تحت تأثیر قرار بدهد.

وی گفت: من که مدعی هستم برای نظام و انقلاب سرباز هستم باید اطاعت پذیری داشته باشم و هر جا نظام تشخیص داد، می‌روم آنجا خدمت می‌کنم.

رضانیا با اشاره به اینکه فضای نامناسب را ایجاد کردند، ادامه داد: مردم داشتند ضرر می‌دیدند این دولت تعارف ندارد جایی که ببینیم مردم دارند ضرر می‌بینند نمی‌توانیم سکوت کنیم.

وی با بیان اینکه استاندار بهترین تصمیم را به خاطر مردم گرفت، یادآور شد: آقای نباتی هندوانه نبریده بود، قوت‌هایی داشت، ضعف‌هایی هم داشت، نماینده هم ادعاهایی داشت که نمی‌گذارد من به وظایف قانونی خودم عمل کنم.

معاون استاندار با تصریح بر اینکه آقای فیض الهی مرد روزهای سخت است و مدیران کمک کنند به این مرد و کارهای زمین مانده را پیش ببرند این مرد آمده است خدمت کند، آقای فیض الهی با سابقه‌ای که دارند انشالله وضعیت شهرستان از اینکه الان هست بهتر خواهد بود.

در پایان از زحمات روح الله نباتی تقدیر و مجتبی فیض الهی به عنوان فرماندار جدید شهرستان بهار معرفی شد.

کد خبر 5740455

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha