ساری - خبرگزاری مهر: همایش ملی تحول اداری و توسعه پایدار امروز در دانشگاه مازندران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر در بابلسر، در این همایش محققان دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی به ارائه دستاوردهای علمی و اجرائی در خصوص راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار از طریق تحول در نظام اداری پرداختند.

حسن علی آقاجانی، دبیر علمی همایش در سخنانی با اشاره به برپایی همایشهای ملی و بین المللی بسیار در کشور گفت: تفاوت دومین همایش تحول اداری و توسعه پایدار با سایر همایشهای مشابه کشور‌‌ در این است که مقاله ها به صورت دعوت از محققان نوشته و به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

وی هدف از استفاده از این روند را ارائه مقاله های کاربردی با دید حل مسئله و پیشرفت استان عنوان و تصریح کرد : اراده  برگزار کنندگان همایش بر این اصل مبتنی است تا در این فرصت ، سئوالاتی چون مفهوم عملیاتی توسعه پایدار، درجه توسعه یافتگی استان مازندران در مقایسه با دیگر استانهای کشور و نقش تحول اداری در توسعه پایدار مورد بحث و تبادل نظر محققان شرکت کننده قرار گیرد.

وی همچنین گفت : 167 مقاله در 17 محور تعیین شده ، به دبیر خانه همایش ارسال شده که از میان مقالات پذیرفته شده 8 مقاله به صورت سخنرانی،16 مقاله به صورت پوستر و 133مقاله به صورت مجموعه مقالات منتشر خواهد شد.

مقاله هایی با موضوعات: مهندسی مجدد برنامه های تحول اداری به عنوان زیر ساخت توسعه استان مازندران،بررسی درجه توسعه یافتگی بخش کشاورزی در مازندران و استانهای کشور،نقش گردشگری در محیط زیست و توسعه پایدار استان مازندران،تاثیر توانمندسازی منابع انسانی بر افزایش درآمدهای مالیاتی استان،یک نوع شناسی از پارادایم های مدیریت توسعه، گی و راهکارهای تبدیل فرهنگ سازمانی ضعیف در این همایش قرائت شد.

دومین همایش ملی سالانه تحول اداری و توسعه پایدارمازندران به میزبانی دانشگاه مازندران و با مشارکت و همکاری استانداری مازندران، رکت برق منطقه ای مازندران،موسسه آموزش علمی و کاربردی صنعت آب و برق مازندرن، نجمن مدیریت ایران شعبه مازندران،دانشگاه پیام نور ،دانشگاه  آزاد اسلامی منطقه سه گیلان و مازندران،شرکت بین المللی کارآفرینی نور عشق طه،جهاد دانشگاهی استان مازندران وکانون علمی بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران در آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه مازندران برگزار شد.

کد خبر 1048820

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =