مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین:

۴۵ دستگاه خودرو سنگین از قزوین برای بازسازی عازم کرمانشاه می شود

شناسهٔ خبر: 4151064 -
قزوین- مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: برای کمک به آواربرداری و آغاز عملیات بازسازی واحدهای تخریب شده ۴۵ دستگاه لودر، بیل مکانیکی، جرثقیل و خودروهای کمک دار عازم کرمانشاه می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سومین جلسه هماهنگی امدادرسانی و بازسازی مناطق زلزله زده کشور عصر سه شنبه در سالن مدیریت بحران استانداری قزوین تشکیل شد.

در این جلسه که مدیران دستگاههای اجرایی حضور داشتند با بسیج امکانات همه دستگاههای اجرایی و شهرداری ها برای اتمام عملیات آواربرداری و آغاز عملیات بازسازی در روستاهای استان کرمانشاه تصمیم لازم گرفته شد.

ایرج زاهدپور در این جلسه گفت: با بسیج همه امکانات دستگاههای اجرایی و شهرداری ها تلاش می کنیم ضمن تسکین آلام زلزله زدگان در آواربرداری و بازسازی واحدهای تخریب شده مردم مشارکت کنیم.

وی اضافه کرد: دستگاههای اجرایی ضمن جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی از ابتدای وقوع این حادثه در شرایط کنونی هم که با تاکید مقام معطم رهبری باید عملیات بازسازی و اسکان آسیب دیدگان بسرعت انجام شود به صحنه آمده اند و با همه وجود همکاری می کنند.

زاهدپور اظهارداشت: پس از ارزیابی امکانات دستگاههای اجرایی و نیازسنجی از مناطق زلزله زده برای اعزام یک اکیپ بازسازی همه تجهیزات مورد نیاز را تامین خواهیم کرد.

اعزام ۴۵ دستگاه خودرو به کرمانشاه

وی اضافه کرد: با کمک دستگاههای اجرایی و شهرداری های استان در جلسه امشب مقرر شد ۱۵ دستگاه لودر، ۱۵ دستگاه کامیون، ۳ دستگاه جرثقیل، ۱۰ دستگاه بیل مکانیک و بیل بکو و ۱۰ دستگاه سواری کمک دار تامین شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین بیان کرد: این تجهیزات و خودروها فردا از استان قزوین عازم مناطق زلزله زده خواهد شد تا در عنملیات آواربرداری و بازسازی واحدها در ۲۰۰ روستا مشارکت کند.


 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 1 =