نایب رئیس مجلس مطرح کرد؛

ربوی‌ترین بانک‌هادرایران هستند/مجلس به‌دنبال حذف دزدی واختلاس است

شناسهٔ خبر: 4173811 -
اردبیل- نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نظام بانکی کشور تاکید کرد که متاسفانه ربوی‌ترین بانک‌ها در ایران هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود پزشکیان بعد از ظهر شنبه در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان اردبیل تصریح کرد: اینکه در جامعه اسلامی ۱۰ هزار میلیارد کسر شود و بگویند پول خرد است پسندیده نیست.

وی افزود: کسی که بیت المال را برداشته اینکه صرفا به زندان بیندازیم روند صحیحی نیست و چنین فردی باید محاکمه شده و پاسخگو باشد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مجلس پیاده سازی سیستم داده با هدف به صفر رساندن دزدی و اختلاس دنبال می کنم، اضافه کرد: آن کسی که مشکلات بانکی را به وجود آورده می بایست پاسخگو باشد.

پزشکیان در پاسخ به سوالی در خصوص مواضع کاری و عملکرد خود ادامه داد: بنده به دنبال پول و قدرت نیستم و با حرفه پزشکی می توانم با تعرفه دولتی ماهانه۵۰۰ میلیون تومان درآمد داشته باشم.

وی تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند اتهامی وارد سازد که بنده برای خودم یا خانواده ام کیسه ای دوخته ام و در خصوص هر موضوعی که تخصص داشته ام ابراز نظر کرده و قصد خدمت رسانی داشتم.

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس متذکر شد: تنها انقلابی بودن مهم نیست و باید انقلابی ماند و کسی می تواند ادعای خدمت داشته باشد که قدرت در اختیار داشته اما سواستفاده نکند.

وی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان که آیا وقایع سال ۸۸ را تقلب می داند یا نه، اضافه کرد: بنده نمی دانم تقلبی کردند یا نه اما می دانم تخلف صورت گرفته است.

پزشکیان در خصوص قبول ناگهانی برجام توسط برخی نمایندگان نیز تصریح کرد: در معاهدات بین المللی جای بحث نیست و باید یا پذیرفت و یا رد کرد.

وی تاکید کرد: برجام دستاورد بزرگی است که امروز ترامپ به دنبال پاره کردن آن است و آنهایی که در کشور مخالف برجام هستند باید در دیدگاه خود تامل کنند.

x

نظرات

 • ۱۳۹۶-۰۹-۲۵ ۱۷:۵۷
  همسایه مان 30میلیون تومان وام برای خرید خانه گرفته طی 8سال باید 60میلیون تومان تاوان بدهد .واقعا به این می گویند بانکداری اسلامی ؟!! بنظرم با اطلاق چنین اسمی می خواهند به اسلام ضربه بزنند
 • ۱۳۹۶-۰۹-۲۵ ۱۸:۱۸
  اختلاس تنها مشکل بانکها نیست بدهی های معوق از اختلاس بسیار مهمتر است پرونده اختلاس سه هزار میلیاردی داشتیم وپرونده بالای صدهزار میلیارد بدهی معوق کدامیک بیشتر لطمه خواهد زد ؟؟؟
 • ۱۳۹۶-۰۹-۲۵ ۱۸:۴۴
  پس چرا نشسته اید و کاری نمی کنید همه اش حرف چه شما و چه مراجع عظام
 • ۱۳۹۶-۰۹-۲۵ ۱۹:۰۳
  بله شما میتوانید 500 میلیون در آمد داشته باشید و این را شرعی و موجه میدانید در حالیکه من معلم با 2500 تومان هزینه درمان دندانم را ندارم و از 15 برج به بعد روزها را تا پایان ماه میشمارم
 • ۱۳۹۶-۰۹-۲۵ ۲۰:۱۴
  بزرگترین دزد خود روسا و کارمندان بانکها هستند وقاحت دارد صدمیلیون وام بدن سپس اجراییه بکشند و بنویسین اصل وام ۱۶۰ میلیون .

ارسال نظر

 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 4 =