صف مردم مسلمان و انقلابی ایران از منافقان و دشمنان اسلام جداست

فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب در بیانیه ای با اشاره به حوادث اخیر در کشور که باعث ناآرامی شد، تاکید کرد: صف مردم مسلمان و انقلابی ایران از منافقان و دشمنان اسلام جداست.

به گزارش خبرگزاری مهر، فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب با اشاره به حوادث اخیر در کشور که باعث ناآرامی شد، بیانیه ای صادر کرد. 

در این بیانیه آمده است:

«ایران اسلامی در این روزها بار دیگر شاهد رنگ دیگری از توطئه آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث و اذناب آن‌ها اسرائیل و عربستان سعودی و اجرای آن از طریق مزدوران و فریب‌خوردگان در داخل کشور است. پس از پیروزی‌های پیاپی نیروهای مقاومت در مقابل تروریست‌های تکفیری و شکست طرح‌های مداخله‌گرانه استکبار در لبنان و یمن و سوریه که خشم و عصبانیت را برای دشمنان اسلام و انقلاب در پی داشت، این بار دست جنایتکار ابرقدرت‌ها از آستین منافقین و عناصر فریب‌خورده آن‌ها بیرون آمده و به بهانه مشکلات اقتصادی و بیکاری که حل آن‌ها مطالبه به‌حق مردم مسلمان ایران و مخصوصاً اقشار ضعیف و مستضعف است، نسبت به ایجاد اغتشاش و ناآرامی و تخریب اموال عمومی و طرح شعارهای ساختارشکنانه اقدام کرده‌اند. مسلماً صف مردم مسلمان و انقلابی ایران از صف منافقان و دشمنان اسلام جداست و این توطئه وحدت و اقتدار ایران اسلامی را نشانه گرفته است.

این فراکسیون بر رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و مخصوصاً توجه به اقشار مستضعف و آسیب‌پذیر از طریق مسئولین ذی‌ربط تأکید کرده و ایجاد فضای مناسب جهت طرح خواسته‌ها و مطالبات مردمی را لازم می‌داند.

مسلماً یکی از عوامل بسیار مؤثر در ایجاد مشکلات اقتصادی که منجر به نارضایتی مردم شده است، فتنه‌گرانی بوده است که زمینه تشدید تحریم‌های اقتصادی و فشارهای قدرت‌های مستکبر را با توطئه و خیانت خود به وجود آورده است.

فراکسیون اصولگرایان مصرانه خواستار تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر و اعمال مجازات نسبت به مفسدان اقتصادی و غارتگران بیت‌المال است که در این وضعیت سخت اقتصادی، موجبات بدبینی و سلب اعتماد گروهی از مردم را از نظام اسلامی باعث شده‌اند.

اصولگرایان همه مردم بصیر و مسلمان ایران اسلامی را به حفظ هوشیاری و اتحاد و صبر و همه متخصصان و دلسوزان انقلاب اسلامی را به کوشش و تلاش بیش‌ازپیش جهت حل مسائل اقتصادی و معیشتی دعوت می‌نماید.

این فراکسیون منشأ و صحنه‌گردان این اغتشاشات را سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس و دلارهای سعودی همراه با مکر صهیونیست بین‌الملل می‌داند که از طریق مزدوران و منافقین داخلی و خارجی به اجرا درمی‌آید. این مجموعه از نیروهای امنیتی، انتظامی و قضایی می‌خواهد که تسامح و تساهل در برخورد با اغتشاش‌گران را کنار گذارده و در اسرع وقت با معرفی عاملان و مسببان اغتشاشات به مردم، با شدیدترین وجه ممکن با آن‌ها برخورد نمایند.

فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب، ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های حضرت امام و مقام معظم رهبری، اعتقاد راسخ دارد کشتی انقلاب تنها در سایه هدایت و رهبری ولی امر مسلمین به ساحل امن خواهد رسید و فرمایش حکیمانه حضرت امام را خاطرنشان می‌کند که «پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.» و همچون گذشته آمادگی خود را برای ارائه هرگونه کمک به دولت و سایر قوا اعلام می‌نماید.»

کد خبر 4189936

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =