۱۶پروژه برق‌رسانی در گرمسار، مهدی شهر و میامی افتتاح می‌شود

سمنان- مدیرتوزیع برق استان سمنان ازافتتاح ۱۶پروژه برق‌رسانی در سه شهرستان استان به مناسبت هفته دولت خبر داد و گفت:هشت پروژه در میامی، چهار طرح در گرمسار و چهار طرح در مهدی‌شهر افتتاح می‌شود.

سید محمد موسوی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه در سه شهرستان گرمسار، مهدی‌شهر و میامی قرار است ۱۶طرح برق‌رسانی افتتاح شود، تاکید کرد: این طرح‌ها در هفته دولت با حضور مسئولان به بهره‌برداری می‌رسند که سهم میامی هشت طرح و سهم مهدی‌شهر چهار و گرمسار نیز چهار پروژه خواهد بود.

وی با بیان اینکه اعتبار کل این ۱۶طرح قریب به ۴۶ میلیارد ریال است، تاکید کرد: برای ۱۲ طرح میامی ۳۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و برای چهار طرح مهدی‌شهر هشت میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و برای چهار طرح گرمسار پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

نگاه ویژه به کالپوش میامی

مدیر توزیع برق استان سمنان پروژه بهینه‌سازی ۲۱ هزار متر شبکه فشار متوسط هوایی و نصب ۱۴ دستگاه پست هوایی دشت دانیال کالپوش را در زمره طرح های میامی دانست و گفت: این طرح‌ها ۱۹ میلیارد و ۱۹۲ میلیون ریال اعتبار به خود اختصاص داده‌اند.

موسوی‌زاده بیان کرد: پروژه احداث شبکه فشار متوسط و نصب ۹ دستگاه پست هوایی با قدرت ۲۷۵ کیلوولت آمپر و برقراری چهار هزار و ۳۸۲ متر شبکه توزیع برق با اعتبار شش میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و همچنین تقویت یک ایستگاه هوایی توزیع برق بااعتبار ۲۵۰ میلیون ریال از دیگر طرح‌های قابل بهره برداری در میامی هستند.

وی پروژه اصلاح ۶۳ دستگاه کنتور غیردیماندی طرح فراسامانه هوشمند اندازه‌گیری و مدیریت انرژی با اعتبار یک میلیارد ریال و اصلاح سه هزار و ۲۰۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی سیمی به کابل خودنگهدار در میامی و منطقه کالپوش با اعتبار یک میلیارد و ۶۹۴ میلیون ریال را از دیگر طرح‌های این شرقی‌ترین شهرستان استان سمنان در هفته دولت خواند.

افتتاح طرح روشنایی ورودی شهمیرزاد

مدیر توزیع برق استان سمنان پروژه بهسازی و جابه‌جایی دو هزار متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط بلوار آیت‌الله مؤمنی شهمیرزاد با هزینه دو میلیارد و ۲۳۵ میلیون ریال را از جمله طرح‌های قابل افتتاح در مهدی‌شهر دانست و گفت: در این شهرستان همچنین طرح‌هایی مانند احداث شبکه روشنایی معابر بلوار ورودی شهمیرزاد با اعتبار ۹۸۰ میلیون ریال، اصلاح و بهینه‌سازی سه هزار متر شبکه ۲۰ کیلوولت و همچنین تعویض پایه‌های فرسوده منطقه شورستان با اعتبار یک میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال افتتاح می شود.

موسوی زاده بیان کرد: پروژه تبدیل چهار هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشار ضعیف سیم مسی به کابل خودنگهدار در روستای فولادمحله به مبلغ سه میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال در سطح شهرستان مهدی‌شهر طی هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بیان کرد: پروژه تقویت روشنایی معابر بلوار شهید بهشتی گرمسار با اعتبار ۱۰۲ میلیون ریال، تبدیل دو هزار و ۴۰۰ متر شبکه فشار ضعیف سیمی به کابل خودنگهدار در شهرک معینیان و بلوار راه‌آهن به مبلغ یک میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال و اصلاح شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف با هزینه یک میلیارد و ۸۵ میلیون ریال پروژه بهینه‌سازی کامل پست زمینی مخابرات با هزینه دو میلیارد و ۷۶۹ میلیون ریال در گرمسار افتتاح می‌شود.

کد خبر 4694956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =