برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید برای بیش از هزار ایثارگر

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی برای بیش از هزار ایثارگر در چهار استان کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا حبیب‌اللهی از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید برای مجموعا هزار و ۱۳۳ ایثارگر در ۴ استان کشور خبر داد.

حبیب اللهی با اشاره به اعزام تیم تخصصی پزشکی به استان خراسان جنوبی گفت: این تیم متشکل از ۷ پزشک متخصص، دبیر و دو کارشناس در تاریخ ۷ آذرماه در این استان حضور یافت و با دعوت از ۲۲۹ نفر از جانبازان و متقاضیان نسبت به برگزاری کمیسیون پزشکی اقدام کرد.

وی افزود: ۲۰۱ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات این کمیسیون حاضر و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند که در پایان ۲۹ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۹ نفر مشمول دریافت حق پرستاری شدند.

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی در استان خراسان شمالی نیز گفت: کمیسیون پزشکی این استان با حضور ۵ پزشک متخصص، دبیر و دو کارشناس و با دعوت از ۲۰۱ نفر از جانبازان و متقاضیان در تاریخ ۷ آذرماه برگزار شد.

حبیب‌اللهی افزود: ۱۸۳ نفر از جانبازان و متقاضیان با حضور در جلسات کمیسیون مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند که ۴۰ نفر از آن‌ها مشمول افزایش درصد جانبازی و ۱۵ نفر مشمول دریافت حق پرستاری تشخیص داده شدند.

وی با بیان اینکه تیم تخصصی کمیسیون پزشکی بنیاد در روزهای ۷ و ۸ آذرماه در استان گیلان حضور یافت افزود: این تیم متشکل از ۸ پزشک متخصص، دبیر و دو کارشناس با دعوت از ۴۱۹ نفر از جانبازان و متقاضیان شرکت در کمیسیون پزشکی در استان گیلان حضور یافت.

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: از مجموع ۴۱۹ نفر مدعوین، ۳۵۶ نفر از جانبازان و متقاضیان در جلسات کمیسیون حاضر و مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار گرفتند که در پایان ۶۴ نفر مشمول افزایش درصد جانبازی و ۴۶ نفر مشمول دریافت حق پرستاری تشخیص داده شدند.

حبیب‌اللهی همچنین درباره اعزام تیم تخصصی کمیسیون پزشکی بنیاد به شهرستان‌های استان تهران گفت: در تاریخ ۷ آذرماه این کمیسیون به بررسی ۲۸۴ پرونده مربوط به ماده ۲۶ و ۲۲ پرداخت که در این کمیسیون از ۲۰۸ پرونده مربوط به ماده ۲۶ تعداد ۱۶۹ پرونده مشمول حق پرستاری دائم شدند. همچنین از ۶۷ پرونده مربوط به ماده ۲۲ نیز ۹ پرونده مشمول حق پرستاری و ۵ پرونده مشمول حق پرستاری موقت شدند و برای ۲۳ پرونده نیز درخواست مدارک تکمیلی شد.

کد خبر 4791034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 3 =