زمینه کاهش درآمد پرسنل شهرداری را فراهم نکنیم

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با برخی از اصلاحات زمینه کاهش درآمد پرسنل شهرداری را فراهم نکنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، افشین حبیب‌زاده در یکصد و هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در مخالفت با طرح اصلاحیه ماده ۷ مصوبه تعارض منافع در شهرداری تهران گفت: پس از تصویب مصوبه تعارض منافع، جمعی از مهندسان شاغل در بخش‌های مختلف شهرداری نسبت به ماده هفت این مصوبه در دیوان عدالت اداری اعتراض کرده که پس از رسیدگی دیوان این ماده را رد کرد. اینکه اکنون با اصلاحاتی در ماده بخواهیم آن را به تأیید شورای اسلامی شهر برسانیم مخالف قواعد، عرف و مقررات مربوطه است. همچنین باید اشاره کرد در پروژه‌هایی که پرسنل متخصص و خدوم شهرداری حضور دارند با توجه به تجارب ایشان جزو بهترین پروژه‌ها می‌باشند.

نایب رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران درباره محتوای این طرح اظهار کرد: در ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ دستورالعملی از سوی وزارت راه و شهرسازی صادر شد که به قدری دستورالعمل مربوطه موسع بود که همه گروه‌ها و اشخاص را دربرمی‌گرفت که خود وزارتخانه در ۲۷ اسفند سال ۹۶ متن اولیه را اصلاح و متن تعدیل شده‌ای را آورد. هر چند آن نیز امکان اجرا نداشت.
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران تآکید کرد: وقتی وارد تهدید حقوق و درآمدهای افراد می‌شویم باید مراقب باشیم تا برای کسانی که از این طریق سالیان طولانی کسب درآمد می‌کنند، مشکل جدی ایجاد نکنیم.

حبیب‌زاده همچنین پیشنهاد حذف اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل و معاونین سازمان نوسازی شهرداری تهران از تبصره یک طرح اصلاحی ماده هفت مصوبه تعارض منافع شهرداری را مطرح کرد که به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر تهران رسید.

کد خبر 4812217

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =