دانشگاه دولتی فنی حرفه ای در اردستان تاسیس می شود

اردستان-فرماندار اردستان گفت: به زودی دانشگاه دولتی فنی و حرفه ای در اردستان تاسیس می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا تاملی صبح سه شنبه در آیین نواختن زنگ هفته شوراهای آموزش و پرورش در هنرستان فاطمی اردستان اظهار داشت: دانش آموزان را باید به سمت رشته های فنی سوق دهیم و از هر ظرفیتی برای رسیدن به این مهم استفاده کنیم.

وی افزود: هنرستان فاطمی بیشترین مشارکت را در طرح «مانای» بهزیستی و همچنین برنامه های هفته فرهنگ اردستان داشته است.

فرماندار اردستان گفت: با توجه به ارتقای وضعیت آموزشی آموزش و پرورش شهرستان اردستان از سال گذشته تصمیماتی برای رفع مشکلات آموزش و پرورش گرفته شده که تا کنون موفقیت آمیز بوده است.

تخصیص ۴۰ میلیارد از بودجه تملک دارایی اردستان به آموزش و پرورش

وی ابراز داشت: بودجه تملک دارایی شهرستان اردستان ۲۱۰ میلیارد ریال بوده که ۲۰ درصد آن یعنی ۴۰ میلیارد ریال از کل مبلغ به آموزش و پرورش شهرستان تخصیص پیدا کرده و تا کنون ۳۰ درصد این مبلغ محقق شده است.

تاملی بیان داشت: خبر خوشحال کننده ای که برای دانش آموزان اردستانی خیلی مهم است اینکه به زودی دانشگاه دولتی فنی و حرفه ای در اردستان تاسیس می شود.

مدرسه «زینب بیگم» اردستان تا هفته آینده به بهره برداری می رسد

مدیر آموزش و پرورش اردستان در ادامه این آئین اظهار داشت: آیین نواختن زنگ هفته شوراهای آموزش و پرورش در بیش از ۶۰ مدرسه شهرستان انجام می شود تا تبیین مشارکت در این مجموعه انجام شود.

علی اصغر مومنیان افزود: شهادت شهید سلیمانی که همه ملت ایران و جبهه مقاومت را داغدار کرده است توانسته در جبهه مقاومت درس آزادگی را به کل جهان بیاموزد.

وی گفت: آموزش و پرورش در یکسال گذشته در راه تعالی دانش آموزان پیشرفت های خوبی را داشته است و با تعامل ادارات کارهای بزرگی همچون مانورهای دادرس و زلزله را برگزار کرده است.

دیواری بین مدارس و ادارات نیست

مدیر آموزش و پرورش اردستان ابراز داشت: آموزش و پرورش از آن مردم است و دیواری بین مدرسه و ادارات وجود ندارد تا برای رسیدن آموزش و پرورش پویا تمام موانع برداشته شود.

وی تصریح کرد: طبق مصوباتی که در شورای آموزش و پرورش انجام شده توانسته ایم از افراد مجرب در ارتقای مدیریت مدارس استفاده کنیم تا با عملکردهای خوب در خصوص موارد علمی قدم برداریم.

۲۰۰ میلیون تومان برای تجهیز مدارس اردستان تخصیص یافت

مومنیان تاکید کرد: با پیگیری ای انجام شده توسط مسئولان عالی رتبه شهرستان مبلغ دو میلیارد ریال جهت تجهیز مدارس شهرستان اختصاص یافته است.

وی افزود: با پیگیری های انجام شده پروژه های نیمه تمام در حال تکمیل است که پروژه مدرسه زینب بیگم اردستان با هزینه ۲۰ میلیارد ریال به اتمام رسیده و تا هفته آینده به بهره برداری می رسد.

مومنیان تاکید کرد: پیشگیری از آسیب های اجتماعی موضوع خیلی مهم است که با کمک تمامی اعضای آموزش و پرورش در حال پیگیری است.

کد خبر 4825148

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 6 =