اجلاسیه مجمع عالی بسیجیان عشایر فارس برگزار شد

شیراز- اجلاسیه مجمع عالی بسیجیان عشایر فارس با حضور صاحب نظران، اندیشه ورزان، متخصصان و پژوهشگران بسیجی عشایر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس بسیج اقشار سپاه فجر استان فارس در این اجلاسیه گفت: در زمان جنگ تحمیلی که کشور محتاج سیم خاردار بود و با وجود تحمیل این قدر ظلم و تحریم، اما باز کشور توانست روی پای خود بایستد و بارقه‌های امید در چشم مردم مستضعف جهان شود که همه این دستاوردها، همه از تفکرات انقلاب اسلامی ظاهر شده است.

سعید محمدی در مورد این مجمع گفت: مجمع عالی بسیجیان عشایر فارس، متشکل از صاحب نظران، اندیشه ورزان، متخصصان و پژوهشگران بسیجی عشایر که به لحاظ ویژگی‌ها و قابلیت‌های فردی و یا صاحب مناصب، مسئولیت و یا بر مبنای ساختار پیش بینی شده، متشکل گردیده و با هم اندیشی، تحقیق، پژوهش و سیاست پژوهی اهداف و منظرهای مدنظر را محقق می‌سازند.

وی در خصوص اهداف این مجمع گفت: هدف این مجمع احصای مسائل و مشکلات عشایر و ارائه راهکارهای علمی، عملی و تخصص به منظور کمک به کارآمد سازی دستگاه‌ها و سازمان‌ها همچنین امید بخشی به جامعه عشایر و اصلاح مواضع و مطالبه گری برای رشد جامعه عشایری و پیشرفت کشور در راستای حفظ و تحقق اهداف انقلاب اسلامی است.

ریاست بسیج اقشار سپاه فجر استان فارس افزود: مجمع شامل یک نفر رئیس، یک نفر نایب رئیس، یک نفر دبیر، یک نفر ناظر و هفت گروه تخصصی و حدود ۷۰ الی ۱۰۰ نفر عضو می‌باشد.

در حاشیه این اجلاسیه مسئول ناحیه عشایر گفت: برای تحقق گام دوم انقلاب، بسیج عشایر فارس بر روی اصولی اقتصاد و دو مؤلفه سیاست‌های بسیج عشایر شامل ابلاغ طرح همگام با عشایر و اعتلای بسیج عشایر یا همان زندگی رمه گردانی و گسترش و تحکیم آن، هدف گذاری شده است.

در پایان جلسه احکام صادره برای مسئولین کارگروه فرهنگی _اجتماعی، اقتصادی _زیربنایی و رسانه و فضای مجازی اهدا شد.

کد خبر 4859619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =