اعلام جزئیات پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویی به حافظان و قاریان

مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در اطلاعیه ای جزئیات آیین نامه اجرایی پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویی به حافظان و قاریان در سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در اطلاعیه ای جزئیات آیین نامه اجرایی پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویی به حافظان و قاریان در سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

با عنایت به مصوب جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی و انجام اصلاحات مربوط به آیین نامه اجرایی پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویی به حافظان و قاریان در سال ۱۳۹۹؛ جهت بهره مندی مشمولین محترم از مفاد این آیین نامه مشروط به تأمین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور، موارد زیر اعلام می شود:

مدارک لازم جهت دریافت کمک هزینه در هر ترم:

ارائه گواهی اشتغال به تحصیل مطابق (فرم شماره ۱) توسط دانشگاه محل تحصیل

در صورت عدم ارسال اطلاعات مطابق فرم نمونه، مدارک مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

ارائه گواهی اشتغال به تحصیل (با مهر و امضا از سوی دانشگاه / دانشکده) مطابق بند ۹ از ماده یک آئین نامه ویژه افرادی که در دوره روزانه و در دانشگاه های دولتی تحصیل می نمایند و متقاضی دریافت کمک هزینه تحصیلی می باشند.

تکمیل فرم مربوط به ارائه شماره حساب و مدارک (فرم شماره ۲)

صورتحساب مالی دانشجو همراه با امضا و مهر امور مالی دانشگاه

کپی شناسنامه (صفحه اول، صفحه آخر در صورت وجود توضیحات)

کپی کارت شناسایی ملی

کپی گواهی معتبر قرائت، حفظ و مدرسی قرآن کریم بر اساس آیین نامه طرح کمک هزینه تحصیلی

تبصره ۱: مشمولینی که برای اولین بار از مزایای طرح بهره مند می‌گردند ضروری است گواهی ایشان در دفتر اسناد رسمی کپی برابر اصل شود.

تبصره ۲: مشمولینی که پیشتر از کمک هزینه تحصیلی ردیف ۳ و ۴ ماده ۱ آیین نامه استفاده نموده و موفق به اخذ مدارک یکی از ردیف های ۱تا ۳ شده و درخواست بهره مندی از مزایای آن را دارند می‌بایست گواهی جدید ایشان در دفتر اسناد رسمی کپی برابر اصل شود.

شماره حساب اعلامی (مطابق فرم شماره ۲) می بایست به نام شخص دانشجوی دریافت کننده کمک هزینه و مربوط به بانک ملی ایران باشد.

مدارک و مستندات می‌بایست در اول هر نیم سال تحصیلی به آدرس زیر ارسال شود:

تهران، خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، سازمان اوقاف و امور خیریه، مرکز امور قرآنی (مربوط به بخش کمک هزینه تحصیلی)، صندوق پستی: ۱۱۳۴۸۳۴۶۸۱

درصورت لزوم می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۴۸۷۲۶۲۲ تماس حاصل نمایید.

گفتنی است، متقاضیان به منظور دانلود فرمهای مربوطه می توانند به سایت مسابقات قرآن کریم به نشانی http://quraniran.ir/news/view-۱۸۰۲۷.aspx مراجعه کنند.

کد خبر 5048241

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =