تکمیل ۵ پروژه نیمه‌تمام جزیره خارگ با جدیت دنبال می‌شود

بوشهر - رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خارگ گفت: اولویت شورای شهر خارگ در حوزه عمران شهری تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است.

بهروز خواجه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هدف گذاری شورای شهر خارگ طی سه سال و نیم گذشته، اجرای پروژه‌های شاخص عمرانی مبتنی بر نیاز، کمبودها و مطالبات شهروندان فهیم جزیره خارگ بوده است که نتیجه آن اجرای پروژه‌هایی نظیر احداث ساختمان آتش نشانی، انبار آذوقه، اجرا و بهسازی آسفالت معابر و کانال دفع آب‌های سطحی، پروژه‌های متعدد روشنایی معابر و زیباسازی منظر شهری و توسعه پارک‌ها و بستر گردشگری بوده است.

وی اضافه کرد: متأسفانه شرایط ناپایدار اقتصادی حاکم بر جامعه و کمبود نقدینگی، همچون سراسر کشور پروژه‌های عمرانی شهر خارگ را نیز با موانع و مشکلات متعددی همراه ساخته است، اما با این وجود مجموعه شورا و شهرداری تلاش داشته تا با همت و حمیتی دوچندان در راستای تسریع و تکمیل پروژه‌های عمرانی و رفع مطالبات مردمی گام بردارد.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر خارگ با تاکید بر اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام تأثیر قابل توجهی بر امنیت روانی شهروندان و آسایش عمومی خواهد داشت ادامه داد: اولویت شورای شهر خارگ تا پایان دوره جاری تکمیل پروژه‌های نیمه تمام موجود است.

وی بیان کرد: در این خصوص نیز تلاش شده تا متناسب با شرایط اقتصادی، برنامه‌ریزی برای اختصاص اعتبارات و بودجه نیز با حساسیت بیشتری دنبال شده تا افزایش کیفیت نگهداشت شهر به طور مطلوب پیگیری شود.

خواجه با اشاره به تأثیر موانع و مشکلات اقتصادی بر روند اجرایی پروژه‌ها افزود: هم اکنون با علم به شرایط اقتصادی حاکم در تلاش هستیم تا با مدیریت هزینه، برنامه ریزی مدون و زمانبندی مناسب و به کارگیری تمامی توان و تمهیدات لازم، پروژه‌های فعال مجموعه را اعم از انبار آذوقه، روشنایی معابر، فاز اول پارک آبی تفریحی، پارک بازی سرپوشیده و کانال دفع آب‌های سطحی معابر سرعت بخشیده تا به امید خدا تمامی پروژه‌های مجموعه در دوره پنجم تکمیل شود.

کد خبر 5056370

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 9 =