کارکنان سازمان رفاه و خدمات اجتماعی از غافله واکسیناسیون جاماندند

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: کارکنان سازمان رفاه و خدمات اجتماعی با افراد پرخطر در تماس هستند ضرورت دارد تا واکسیناسیون این افراد در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورا با اشاره به اینکه معاون فرماندهی ستاد کرونا ۱۰ روز قرنطینه برای تهران درخواست کرده است و در دو سازمان مستقیم درگیر در این زمینه از جمله بهشت زهرا و سازمان پسماند واکسیناسیون شروع شده است، گفت: من درباره عدم واکسیناسیون کارکنان سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران تذکر می‌دهم.

وی با اشاره به اینکه سازمان رفاه و خدمات اجتماعی یکی از گروه‌های مستقیم درگیر با آسیب دیدگان اجتماعی و گروه‌های پرخطر محسوب می‌شود، اظهار داشت: با این وجود این افراد در اولویت واکسیناسیون قرار نگرفته‌اند.

امانی با اشاره به اینکه کل کارکنان این مجموعه ۶۲۸ نفر است که بیش از ۴۰۰ نفر آن‌ها را مددکاران، پرستاران و بهیاران تشکیل می‌دهد و ۲۲۷ نفر از کارکنان ستادی و اجرایی نیز در این مجموعه کار می‌کنند افزود: به طور متوسط در شبانه روز به ۱۷۰۰ تن در طی پاندمی خدمات ارائه داده‌اند.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه از زمان شیوع کرونا ۹۳ تن از کارکنان سازمان مذکور به کرونا مبتلا شده‌اند، تاکید کرد: از آنجایی که کارکنان این سازمان با افراد پرخطر در تماس هستند ضرورت دارد تا واکسیناسیون این افراد در دستور کار قرار گیرد و شهرداری مراتب را به ستاد کرونا در شهر تهران اعلام کند.

کد خبر 5182608

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =