جزئیات مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

دانشگاه آزاد در اطلاعیه ای جزئیات مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، نتایج اولیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده اند، روز گذشته از طریق سایت www.azmoon.org اعلام شد.

ضمن تبریک به داوطلبانی که موفق به راهیابی به مرحله مصاحبه علمی این آزمون شده اند به اطلاع می رساند ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه از امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان روز سه شنبه ۴ خرداد ادامه خواهد داشت .

کلیه داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه لازم است با مراجعه به سایت مرکز سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

۱- مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه اطلاعات کاربری به منظور شرکت در مصاحبه مجازی پس از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.

۲- داوطلبانی که واجد شرایط در مرحله مصاحبه علمی آزمون دکتری تخصصی شده اند لازم است با مراجعه به سایت فوق نسبت به انتخاب رشته ( یا رشته های ) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام نمایند.

۳- داوطلبان به منظور ورود به سامانه لازم است کد دسترسی انتخاب رشته ( مندرج در ذیل کارنامه اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور) و کد ملی خود را وارد نمایند.

۴- فرم مربوط به سوابق تحصیلی ،علمی،آموزشی و پژوهشی داوطلبان از طریق سامانه قابل دریافت بوده و متقاضیان ثبت نام لازم است فرم مذکور را از سامانه دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند. داوطلبان لازم است فرم مربوطه را به همراه سایر سوابق علمی پژوهشی خود در قالب یک فایل (با حداکثر حجم ۱۰ مگا بایت) آماده و در زمان ثبت نام در سامانه در محل مربوطه بارگزاری نمایند. داوطلبان امکان بارگزاری تنها یک فایل pdf را خواهند داشت و در صورتی که داوطلب بیش از یک فایل را بارگزاری نماید آخرین فایل بارگزاری شده به عنوان سوابق تحصیلی،علمی،آموزشی و پژوهشی فرد در نظر گرفته خواهد شد. لذا داوطلبان تنها در صورت نیاز به اصلاح فایل بارگزاری شده، می توانند مجدداً تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به بارگزاری فایل جدید مستندات تحصیلی، علمی،آموزشی و پژوهشی خود اقدام نمایند.

۵- امکان انتخاب رشته/ گرایش به منظور ثبت نام جهت مصاحبه علمی و پرداخت وجه مصاحبه تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی توسط متقاضی در سامانه بارگزاری شده باشد.

۶- داوطلبان لازم است پس از پرداخت وجه مصاحبه و ثبت نام در رشته ( رشته های ) مورد نظر خود رسید ثبت نام را از منوی سمت راست از سامانه دریافت و تا زمان دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه مجازی نزد خود حفظ نمایند.

۷- پس از پرداخت وجه و ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه امکان لغو ثبت نام و عودت وجه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد اما داوطلبانی که در بیش از یک رشته دعوت به مصاحبه شده اند می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به پرداخت وجه و ثبت نام دررشته های مجاز خود اقدام نمایند.

کد خبر 5215737

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =