تقویت گردشگری و توسعه متوازن شهری اولویت شورای شهرهای کنگان باشد

بوشهر - فرماندار شهرستان کنگان گفت: تقویت گردشگری و توسعه شهری اولویت شوراهای شهرهای کنگان باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی پاک‌نژاد عصر پنجشنبه در آئین تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای شهرستان کنگان اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در سطح شهرستان کنگان با تلاش هیئتهای اجرایی، نظارت و بازرسی و حضور مؤثر شهروندان برگزار شد.

وی ادامه داد: امروز که مراسم تحلیف برگزار می‌شود، اعضای منتخب سوگند یاد می‌کنند که امانتدار رأی مردم باشند و در راستای پیشرفت و تعالی امور گام بردارند و با پاک‌دستی نماینده شایسته‌ای برای موکلین خود در شهرها باشند.

پاک‌نژاد همچنین اعضای شوراهای شهر را از ورود به مناقشات سیاسی بر حذر داشت و تاکید کرد: که همه فکر و ذکر منتخبان باید بر روی رفع مشکلات، توسعه و پیشرفت شهر متمرکز شود و از همه داشته‌ها نیز صیانت کنند.

فرماندار کنگان تصریح کرد: اعضای جدید شورای شهر موضوع امنیت، مسائل اجتماعی و جلب مشارکت مردم در تمامی بحث‌ها را جدی بگیرند و برای آن تلاش کنند.

وی تأکید کرد: شوراها باید با اشراف کامل بر قوانین و مقررات نسبت به وظایف خود ایفای نقش کرده و خدمت به مردم را در دستورکار ویژه خود قرار دهند.

برگزاری دوره‌های آموزشی و توجیهی

فرماندار کنگان با بیان این‌که اعضای شورای اسلامی شهر باید بدانند که نماینده مردم هستند و مصوبات خود را باید در این مسیر متمرکز کنند، گفت: تهیه طرح جامع ساماندهی و جمع‌آوری پسماند باید در اولویت اجرایی ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای سه گانه شهرستان قرار گیرد.

پاک نژاد تعامل با دستگاه‌های مختلف را یکی از مهمترین رسالت‌های اعضای شورا دانست و بیان کرد: قطعاً با اشراف کامل به قوانین و مقررات مسیر خدمت به مردم هموارتر خواهد بود.

تقویت گردشگری و توسعه متوازن شهری اولویت شورای شهرهای کنگان باشد

فرماندار شهرستان کنگان از اعضای شوراهای اسلامی شهر خواست تا بدون توجه به حواشی احتمالی، تنها برای پیشرفت شهر و آبادانی آن تلاش نموده و تمام تلاش خود را به کار گیرند تا مردم احساس خوشایندی از دوران خدمتشان در خاطر داشته باشند و اینگونه نامی نیک برای خود برجای بگذارند.

وی در ادامه خواستار برگزاری دوره‌های آموزشی و توجیهی برای اعضای شوراها در بحث قوانین، آئین نامه‌ها، مسائل مربوط به بودجه و حوزه کاری شوراها شدند.

فرماندار کنگان پیشنهاد داد: این دوره شورای اسلامی شهر تقویت حوزه گردشگری، توسعه متوازن شهری، توجه ویژه به بافت تاریخی، رشد و ارتقای مناطق حاشیه‌ای، حفظ و تقویت هویت دینی و مذهبی شهرها و حمایت از سرمایه گذاران را از اولویت‌های اجرایی خود قرار دهند.

هیئت رئیسه شهر کنگان

الیاس محمدی به عنوان رئیس، محمدرضا اسماعیلی نایب رئیس و ابوذر حسین پور به عنوان منشی انتخاب شدند. خلیل غلامی، فاطمه دیانی، اسماعیل ایدانی و اصغر پاریایی دیگر اعضای شورای ششم کنگان را تشکیل می‌دهند.

هیئت رئیسه شهر بنک

علی هوشیار رئیس، ابراهیم فرخنده پی نایب رئیس، علی نیک پور منشی، عبدالله عبدالهی و علی رحیمی دیگر اعضای شورای ششم بنک را تشکیل می‌دهند.

هیئت رئیسه شهر سیراف

حجت جنگجو رئیس شورای شهر سیراف، سعید علیدوست نایب رئیس، علی محرمی خزانه دار و منشی، حسین بخشی و محمد آشناور به عنوان اعضا انتخاب شدند.

کد خبر 5274749

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha