نحوه حضور کارکنان در دانشگاه تهران تغییر کرد

معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ای، نحوه حضور کارکنان این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در اطلاعیه معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران آمده است: با توجه به قرار گرفتن شهر تهران در وضعیت نارنجی، نحوه حضور کارکنان از تاریخ سوم مهر ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی به شرح زیر اعلام می‌شود: «کلیه مدیران محترم دانشگاه اعم از مدیران ستادی و رؤسای پردیس‌ها و معاونین، رؤسای دانشکده‌ها و معاونین، مدیران گروه‌ها و رؤسای ادارات موظف به حضور و نظارت بر فعالیت‌های پرسنل واحد خود هستند.

رؤسا و معاونین اداری و مالی واحدها ترتیبی اتخاذ کنند تا امور و فعالیت‌های واحد، با دو سوم حضور فیزیکی کارمندان و یک سوم به صورت دورکار با این شرایط انجام گیرد:

الف) کارکنان بیش از ۵۵ سال سن؛ افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای خاص یا آسیب پذیر؛ مادران دارای فرزند زیر ۶ سال در اولویت استفاده از دورکاری هستند.

ب) آن دسته از افرادی که با موافقت مدیر مربوط از طریق دورکاری وظایف خود را انجام می‌دهند، بایستی دورکاری خود را به صورت روزانه از طریق سامانه ثبت و مدیر در صورت موافقت تأیید کنند. در صورت عدم تأیید مدیر، غیبت منظور خواهد شد.

ج) ساعت کاری افرادی که ملزم به حضور یا به صورت نوبتی در محل کار هستند، در کلیه شیفت‌ها بر اساس روال قبل و بدون تغییر است.

د) نحوه حضور سایر کارکنان در واحدهای غیر از استان تهران بر اساس رنگ وضعیت شهر است.

کد خبر 5313710

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =