آغاز ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در همدان

همدان_استاندار همدان از تدوین برنامه یکساله توسعه و پیشرفت همدان با هدف دستیابی به رشد ۷.۵درصد و مهیا کردن ۲۳ هزار شغل جدید در استان خبر داد و گفت: ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا قاسمی فرزاد در نشست با سرپرست مدیریت صدا وسیما ی مرکز همدان ضمن تجلیل از نقش خبرنگاران رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی در جریان سازی برای افکار عمومی در جهت تقویت منافع ملی و ایجاد اتحاد و همبستگی ملی گفت رسانه بعد از خانواده و آموزش و پرورش نهاد تأثیر گذار فرهنگ ساز و جریان ساز مؤثر بر افکار عمومی است.

وی افزود: قدرت رسانه در عصر حاضر به گونه‌ای که هنجار فرهنگ و سنت اجتماعی را با رویکر د هویت بخشی به جامعه تبلیغ می‌کند.

استاندار در ادامه گفت: از صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران که برخوردار از افرادی متدین مؤمن و ولایی است، انتظار اقناع سازی مردم و افکار عمومی در مقابل هجمه‌های سنگین و صنفی فرهنگی تبلیغی امپراطوری‌های خبری است.

قاسمی فرزاد ادامه داد: جهاد تبین در شرایط نابرابر جنگ رسانه‌ای دشمنان علیه نظام مقدس اسلامی که قصد دارند با سیاه نمایی نظام مقدس اسلامی را ناکارآمد جلوه دهند در این برهه زمانی بسیار مهم و البته خط مقدم این جهاد تبین رسانه‌ها و خبرنگارانی است که می‌توانند به شایستگی نقش آفرینی کنند.

استاندار افزود: صدا و سیما جمهوری اسلامی به به عنوان مرکز صقل مقابله با تهاجم نرم و رسانه‌ای دشمنان هم در مرکز کشور و هم در مراکز استان‌ها بخوبی نقش آفرینی کرده وبا تقویت روحیه امید و امید آفرینی برای جامعه و انعکاس خدمات ارزشمند نظام و دولت اسلامی در این کار زار رسانه‌ای بحمدالله موفق عمل کرده است.

قاسمی فرزاد افزود: محور و مبنای کار و حرکت در سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران تقوا و عدالت است که مرکز ثقل این رویکرد و محور کار در این رسانه ایجاد امید و امید آفرینی در جامعه است.

استاندار مطالبه گری و نقد را دو رکن مهم رسانه‌ها برشمرد و گفت: دولت انقلابی و مردمی سیزدهم با وجود اینکه حدود شش ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده بحمدالله عملکرد بسیار خوبی با وجود مشکلات به جای مانده از قبل داشته است.

قاسمی فرزاد به تدوین برنامه یکساله توسعه و پیشرفت استان با هدف دستیابی به رشد ۷.۵درصدو مهیا کردن ۲۳ هزار شغل جدید در استان خبر داد و گفت: ساخت صد هزار واحد مسکونی در استان طبق این برنامه اغاز می‌شود که ۵۰ هزار واحد ان در سال اول ساخته می‌شود.

وی افزود برای حل قطعی مشکل آب همدان رقم بی سابقه ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای این مسئله در نظر گرفته شده که ۵۰۰ میلیارد تومان آن به به استان واریز شده است.

الوندی سرپرست مدیریت صدا و سیمای مرکز همدان هم گفت: این رسانه با جهت گیری حل مسائل و مشکلات اجتماعی فرهنگی و تولیدی و صنعتی استان با مشارکت و همکاری معاون استاندار و مدیران اجرایی استان نشت های کاربردی داشته است که نتایج بسیار خوبی در پی داشته است.

کد خبر 5450920

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha