ترجمه کتاب «کسب و کار هوشیار» راهی بازار نشر شد

ترجمه کتاب «کسب و کار هوشیار» نوشته فرد کافمن توسط انتشارات آموزه چاپ و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «کسب و کار هوشیار» نوشته فرد کافمن به‌تازگی با ترجمه آزاده و فرح رادنژاد توسط انتشارات آموزه چاپ و راهی بازار نشر شده است.

در بخشی از پیشگفتار این کتاب می‌خوانیم:

«من در یک دیکتاتوری نظامی در آرژانتین بزرگ شدم. همه چیز سر جای خود به نظر می‌رسید. هر روز به مدرسه می‌رفتم، اقتصاد ثبات داشت و دیگر از حملات تروریستی به ستوه آورنده سالیان پیش خبری نبود. من فوتبال بازی می‌کردم، به سینما می‌رفتم و با دوستانم خوش می‌گذراندم. زندگی خوب بود یا بهتر بگویم برای من خوب بود.

در اواخر دهه هفتاد شایعاتی درباره آدمربایی ها، اردوگاه‌های کار اجباری، شکنجه‌ها، قتل‌ها و سیهزار دساپارسیدوس (مفقودالاثر) دهان به دهان می‌گشت. منابع این اطلاعات اغلب خارجی بودند، رسانه ملی زیر سانسور دولت بود. به‌شدت عصبانی بودم چون به من گفته شده بود که آن شایعات کارزاری ضد آرژانتینی است و من باور کرده بودم. درودیوار شهر پوشیده از پوسترهایی بود که رویشان نوشته شده بود، «آرژانتینی ها بشرند و دارای حق». (نوعی بازی با کلمات «حقوق بشر» که خارجی‌ها مدعی نقض شدن آن بودند). بدیهی بود که فکر کنیم اگر بشریم و دارای حق، پس شایعات مربوط به نقض حقوق بشر نمی‌توانند درست باشند اما درواقع، ما نمی‌خواستیم که درست باشند. اگر آن گزارش‌های هولناک درست بودند، پس ما با دوراهی ناممکنی روبه‌رو می‌شدیم: بی‌کنشی به معنای همدستی در کشتار جمعی بود و کنشگری ما را قربانی کشتار جمعی می‌کرد.»

در پشت جلد این کتاب نیز می‌خوانیم:

«بسیاری از ما باور داریم که برای موفق شدن در کسب و کار باید همه اصول اخلاقی را قربانی کنیم و برای دنبال کردن یک زندگی معنوی باید از هر موفقیتی چشم بپوشیم اما این یک دوقطبی اشتباه اس چراکه وقتی کسب و کار با سطح بالایی از هوشیاری هدایت می‌شود، بین ثروت مادی و ثروت معنوی ناسازگاری ای وجود ندارد.»

«کسب و کار عرصه امکان هاست. بازار صحنه‌ای است که در آن هر انسانی ارزش‌های خود را به نمایش می‌گذارد. وقتی خودخواهی و ناهوشیاری کارگردان این نمایش است کار به جهنم ختم می‌شود به باتلاق رنج و بردگی اما وقتی موفقیت فرای موفقیت کارگردان است، کسب و کار به کاری هنری به کار عشق و آزادی تبدیل می‌شود.»

این کتاب یاری تان می‌کند: فرمان ذهن خود را دوباره به دست گیریدو از عادت‌های ریشه دار به سطح هوشیاری بالاتر بروید.

شما را به چالش می‌کشد تا برای ارزش‌هایتان ایستادگی کنید و با دیگران برهمکنشی راستین، سازنده و خطا ناپذیرانه داشته باشید.

کمکتان می‌کند باکسی که هستید و آنچه باید در این جهان انجام دهید پیوندی دوباره برقرار کنید؛ کسب و کار هوشیار سفری خارق العاده است که به درستی می‌تواند سفری معنوی نامیده شود.»

این‌کتاب با ۳۸۴ صفحه و قیمت ۱۲۰ هزار تومان منتشر شده است.

کد خبر 5474898

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =