جنبش اعتدال اسلامي در حمايت از فرمايشات اخير رهبر معظم انقلاب و نيز دعوت به راهپيمايي 22 بهمن در بيانيه اي ، اقدامات برخي نمايندگان و كانديداها را همسو با اهداف دشمنان نظام دانست و اعمال آنها را غير قانوني و مغاير با ادعاهاي قانون محوريشان خواند.

به گزارش خبرگزاري "مهر" متن كامل اين بيانيه بدين شرح است:
انقلاب اسلامي ايران در حالي بيست و پنجمين سال پيروزي شكوهمند خود را تجربه مي كند كه درطي اين ربع قرن هميشه آماج حملات و توطئه هاي امپرياليسم جهاني و عوامل فريب خورده داخلي بوده كه براي شكست انقلاب از هر آنچه توانسته اند دريغ نكردند و اين خصومتها كماكان و بلكه شديدتر از گذشته باقي است دشمنان خارجي و كوردلان داخلي كه حيات خود را در مرگ انقلاب و مرگ خود را در حيات انقلاب مي بينند لحظه اي آرام ننشسته و نخواهند نشست اما به فضل الهي و توجهات حضرت ولي عصر (عج) اين انقلاب هر روز و هر سال با قامتي رعناتر، سربلندتر و پرتوان تر از گذشته راه پرافتخار پيروزي و پيشرفت را مي پيماياند و اين امر هرگز ميسر نبوده و نيست مگر  تحت رهبري رهبر هميشه هوشيار و فرزانه انقلاب و حضور هميشگي امت سلحشور ايران اسلامي در تمامي عرصه هاي انقلاب.
و اينك همزمان با جشنهاي ايام الله دهه فجر ، اين انقلاب شكوهمند در حالي به  ربع دوم قرن پيروزي خود پاي مي نهد كه رهبر فرزانه آن و فرزندان غيرتمند و انقلابيش برهه اي ديگر از عرصه هاي حساس هوشياري و حضور انقلابي را با سربلندي پشت سر مي گذارند.
چندي است كه تب و تاب انتخابات مجلس هفتم و مسائل پيراموني آن با عنايت به حساسيتي كه دارا بوده و هست محافل سياسي و مردمي و عرصه هاي مختلف را تحت الشعاع خود قرار داده و مردم بزرگوار نيز اخبار مربوط به تحولات خانه ملت را با نگراني و حساسيت تمام دنبال كرده و با برخي اقدامات غير مسوولانه تعدادي از نمايندگان به اصطلاح قانون مدار و ساير بدخواهان داخلي و دشمنان خارجي اين نگراني ها و دغدغه هاي  ملت شريف و مسوولين دلسوز انقلاب هر روز ابعاد تازه اي به خود مي گرفت اما در نهايت قلب ملت ايران آرام بود و منتظر!  چرا كه رهبر فرزانه انقلاب در راس امور با درايت تمام انقلاب را راهبري و رهبري نموده و در اين برهه نيز ملت بزرگوار ايران منتظر بود تا ايشان تكليف را بر همگان روشن سازد و چنين نيز شد.
جنبش اعتدال اسلامي حمايت همه جانبه خود را از فرمايشات اخير مقام عظمي ولايت در خصوص مسائل جاري كشور از جمله انتخابات مجلس هفتم اعلام داشته و انتخابات را مظهر قدرت مردم و عرصه انتخابات را عرصه حضور مردم مي داند.
ما ضمن تبريك ايام الله دهه فجر محضر حضرت ولي عصر (عج) رهبر فرزانه انقلاب و ملت شريف ايران مخالفت قاطع خود را با تعويق برگزاري انتخابات مجلس هفتم اعلام مي نماييم.
اين انجمن دانشجويي اقدامات اخير برخي نمايندگان و كانديداها را در ادامه حركات قبلي آنها همسو با اهداف دشمنان نظام ارزيابي كرده و اعمال غير قانوني آنها را مغاير با ادعاهاي قانون محوريشان مي داند و از آنها مي خواهد در قبال اقداماتشان در قبال ملت  پاسخگو باشند.
ما دانشجويان  معتقديم در حالي كه رهبر انقلاب خدمت به مردم را فلسفه وجودي مسوولان نظام دانسته و مي داند تعداد كثيري از نمايندگان دوره ششم مجلس شوراي اسلامي به جاي خدمت رساني به ملت در قالب قانونگذاري و ساير وظايف محوله ، غالب وقت، فكر و انرژي و همچنين قدرت خود را كه اعطايي ملت بود، صرف دعواهاي بي حاصل سياسي و جناحي كرده و به تنها چيزي كه بدان نينديشيدند منافع مردم و مصالح نظام بود.
ما از روساي محترم سه قوه و ديگر دستگاههاي مسوول در امر انتخابات مي خواهيم ضمن رفع مسائل و مناقشات موجود زمينه را براي برگزاري انتخاباتي در خور شأن نظام و انقلاب و اين مردم شريف در موعد مقرر مهيا نموده و مواظب باشند مصالح دائمي انقلاب قرباني منافع آني برخي افراد نشود.
در نهايت ضمن قدراني از هوشياري و حضور انقلابي مردم در تمام عرصه هاي انقلاب از تمامي اقشار و آحاد مختلف ملت عزيز مي خواهيم با حضور پرشور و ميليوني خود در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن و انتخابات اول اسفند نقشه هاي دشمنان انقلاب را بار ديگر نقش بر آب نموده و اين انقلاب عظيم را در اين برهه حساس براي مرتبه اي ديگر بيمه نمايند.

کد خبر 57581

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =