زمینه‌های لازم برای تحقق اهداف چشم‌انداز در سال 90 فراهم شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال 90 بخشی از برنامه‌ها و طرح‌های راهبردی به مرحله اجرا درآمد و زمینه‌های لازم برای تحقق اهداف سند چشم‌انداز بیست ساله و برنامه پنجم توسعه فراهم شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پیام نوروزی مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت آمده است: سپاس بیکران خداوندی را سزاست که توفیق خدمت در سالی دیگر را به همه ما ارزانی داشت و ملت مقاوم و شریف ایران سال 1390 را که با عنوان "جهاد اقتصادی" زینت یافته بود با افتخار و سربلندی سپری کرد.

سالی که گذشت آکنده از شوق و امید برای دستیابی به اهداف ترسیم شده در قلمرو صنعت، معدن و تجارت بود. آنگونه که در یک ارزیابی جامع، بخشی از برنامه‌ها و طرح‌های راهبردی به مرحله اجرا درآمد و زمینه‌های لازم در تحقق اهداف سند چشم‌انداز بیست ساله و برنامه پنجم توسعه فراهم شد.

کارنامه عملکرد حوزه صنعت، معدن و تجارت در سالی که گذشت موید تلاش مثمرثمر مجموعه‌ای سختکوش، مسئولیت‌پذیر و کارآمد برای تحقق اهداف مقدسی است که در پیش‌رو داریم و آرزوهایی که برای خدمت مؤثرتر به صاحبان اصلی انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان در سر می‌پرورانیم.

وزیر صنعت ، معدن و تجارت در این پیام با تأکید بر حفظ موقعیت و موفقیت‌های موجود، ضرورت دستیابی به اعتلای هرچه بیشتر این جایگاه را در میان کشورهای منطقه و در عرصه‌های بین‌المللی توصیه کرد.

در سال جدید، پیشتازی، تحول‌آفرینی، روزآمدی، ارتقای دانش و مهارت، افزایش بهره‌وری، بهره‌گیری بهینه از منابع و سرمایه‌ها، اتخاذ مناسب‌ترین سیاست‌ها و روش‌های اجرایی، ارایه خدمات با کیفیت به ذینفعان، بهبود فرآیند امور اداری و اجرایی، تسریع در برنامه‌های عملیاتی و خوداتکایی به عنوان امور محوری تعیین شده و روشن است که پیش شرط دستیابی به موفقیت در این زمینه برخورداری از منابع انسانی کارآمد و متعهد است.

کد خبر 1562574

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 6 =