اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی انتخاب شدند

سخنگوی حزب اعتماد ملی از برگزاری کنگره این حزب خبر داد و گفت: در کنگره امروز انتخابات اعضای شورای مرکزی به صورت مخفی انجام شد که ۵۵ نفر به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

اسماعیل گرامی مقدم سخنگوی حزب اعتماد ملی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جزئیات کنگره امروز این حزب اظهار داشت: کنگره حزب اعتماد ملی امروز با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از اعضای حزب از سراسر کشور در تهران برگزار شد.

وی افزود: اعضا پس از دریافت کارت های اعتبارنامه خود، وارد سالن شدند و جلسه در حضور نمایندگان کمیسیون ماده ۱۰ احزاب از جمله نماینده دادستانی، خانم پروانه مافی و حسین کمالی، آغاز شد.

گرامی مقدم تصریح کرد: پس از قرائت گزارش از سوی آقای حضرتی قائم مقام دبیرکل و انتخاب اعضای هیئت رئیسه کنگره به صورت قیام و قعود، جلسه به ریاست آقای سپهوند برگزار شد.

وی افزود: انتخابات اعضای شورای مرکزی به صورت مخفی انجام شد که ۵۵ نفر به عنوان اعضای اصلی، ۶ نفر به عنوان اعضای علی البدل، ۵ نفر به عنوان بازرس و ۲ نفر هم به علی البدل بازرسی انتخاب شدند.

گرامی مقدم درباره ترکیب اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: از ۵۵ نفر عضو شورای مرکزی، ۵ نفر از اهل سنت، ۶ نفر خانم و ۱۰ نفر هم از جوانان حزب انتخاب شدند.

کد خبر 4414999

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =