راه اندازی بیمارستان واحد نجف آباد دانشگاه آزاد با مشارکت خیرین

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از توافق اولیه راه اندازی بیمارستان واحد نجف آباد این دانشگاه با مشارکت یک خیریه سلامت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی در نشستی که به منظور احداث بیمارستان در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد برگزار شد، گفت: رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مجموعه ای از مردم و برای مردم، این است که باید توسعه هوشمند شهرها را دنبال کند تا بتواند به وظیفه خود برای نشان دادن کارآمدی ارکان نظام عمل کند.

وی با اشاره به تاریخچه دانشگاه آزاد اسلامی، افزود: زمانی که کشور نیاز به توسعه آموزش عالی داشت، این دانشگاه در آن برهه با توسعه کمی واحدها در شهرها به کمک این توسعه آمد، اما اکنون رویکرد این است که مرزبندی شهری نداشته باشیم.

سرپرست دانشگاه آزاد با اشاره به پیشنهاد راه اندازی بیمارستان واحد نجف آباد با مشارکت خیریه سلامت خاطرنشان کرد: همانطور که مردم نجف آباد روزی با اهدای زمین به توسعه دانشگاه آزاد اسلامی کمک کردند، اکنون نیز برای پیشرفت این دانشگاه و احداث بیمارستان به یاری ما خواهند آمد.

طهرانچی با اشاره به جلسه خود با وزیر بهداشت تاکیدکرد: به همراه معاون علوم پزشکی و برخی از معاونان دانشگاه دیداری با و یر بهداشت داشتیم و موضوع تاسیس بیمارستان در دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد که وزیر بهداشت به نیاز شهرستان ها به کادر پزشک متخصص اشاره کرد.  

وی اظهار داشت: می توانیم با مدلی که در دانشگاه آزاد اسلامی داریم، دانشجو در دوره تخصص بورس کرده و آنها را متعهد کنیم تا پس از پایان تحصیل در شهرستان های مورد نیاز فعالیت کنند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: تفاهم نامه اولیه احداث بیمارستان امضا شده و این موضوع تا دو هفته آینده در هیات امنا تصویب خواهد شد.  

طهرانچی عنوان کرد: تاکیدم این است که ساخت این بیمارستان از ۱۷ ربیع الاول همزمان با ولادت حضرت محمد(ص) آغاز شود.

کد خبر 4427771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =