حق ورزشکاران هیئت‌های بیماران خاص در استان‌ها نادیده گرفته می شود

اهواز- سرپرست فدراسیون ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای کشور گفت: متأسفانه در برخی استان‌ها حق ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا نادیده گرفته می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهین فرهادی‌زاده شامگاه شنبه در مجمع انتخاب رئیس هیأت ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای استان خوزستان اظهار کرد: اگر برای ورزشکاران دیگر یک گام برمی‌داریم باید برای ورزشکاران هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا ۱۰ گام برداریم.

وی با بیان اینکه تلاش بسیاری برای جذب ارزش افزوده داشته‌ایم، یادآور شد: باید بگویم متأسفانه در برخی استان‌ها حق ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا دیده نمی‌شود و این ورزشکاران امکانات و سالن ورزشی ندارند.

سرپرست فدراسیون ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای کشور گفت: امیدواریم سالنی در اختیار این ورزشکاران قرار داده شود تا بتوانند درآمدزایی داشته باشند.

وی ادامه داد: فدراسیون ما درآمدی ندارد و از خیر و برکت کسانی که وارد مجموعه می‌شوند و به ما کمک می‌کنند درآمدی به دست می‌آوریم.

فرهادی‌زاده ادامه داد: فدراسیون ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا هزینه‌های بسیاری دارد اما حق ورزشکاران ما این است که برای آنها شرایط مناسبی را فراهم کنیم.

سرپرست فدراسیون ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای کشور با اشاره به ضرورت فراهم سازی شرایط برای ورزشکاران بیماری‌های خاص، بیان کرد: باید فضایی ایجاد شود تا دویدن‌های ما سر و سامان بگیرد.

وی گفت: نمی‌دانید هر برنامه‌ای که انجام می‌شود، چقدر ما خوشحال می‌شویم.

فرهادی زاده ادامه داد: هیئت خوزستان از هیئت‌های خوب ما محسوب می‌شود و باید از چنین هیئت‌هایی مراقبت کنیم. این هیئت امسال نیز در ارزیابی عملکرد فدراسیون با فاصله بسیار در رده نخست قرار گرفت.

وی اظهار کرد: اکنون هیئت خوزستان یک الگو شده است و این الگو شدن خیلی به ما کمک می‌کند و باعث می‌شود استان‌های دیگر نیز نگاه کنند که خوزستان چه کارهایی را برای برتر شدن انجام می‌دهد و به دنبال آن، این اقدامات را انجام دهند.

سرپرست فدراسیون ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا خاطرنشان کرد: همچنین جا داد از حاجی‌زاده بابت برگزاری اردوی پیوند اعضا در اهواز که اردویی بسیار خوب بود، قدردانی کنم. ورزشکاران ما دائماً از آن اردو می‌گویند. در هر صورت کار برای جامعه ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا باید بی نقص باشد و بهترین شرایط را برای آنها فراهم کنیم.

کد خبر 4631348

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 9 =