۴۱ طرح بنیاد مسکن در استان سمنان افتتاح می‌شود

سمنان - مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان با بیان اینکه ۴۱ پروژه این نهاد در هفته دولت افتتاح می‌شود، گفت: بهسازی و اصلاح معابر یکی از مهمترین سرفصل‌های این طرح‌ها است.

علی رضا فلاحی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره طرح‌های قابل‌افتتاح بنیاد مسکن در ایام هفته دولت ۹۸ بیان کرد: در این ایام ۴۱ پروژه در سطح هشت شهرستان استان سمنان بااعتبار ۱۰۰ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال از محل استانی و ملی به بهره‌برداری می‌رسد که بهسازی معابر روستایی یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های این طرح‌ها محسوب می‌شود.

وی بابیان اینکه در سرخه، سمنان، گرمسار و آردان هرکدام یک طرح به بهره‌برداری می‌رسد، ابراز کرد: بهسازی معابر روستای افتر سرخه از محل اعتبارات ملی و استانی بااعتبار ۶.۵ میلیارد ریال، بهسازی معابر روستای حسن‌آباد سمنان از محل اعتبارات ملی و بااعتبار چهار میلیارد ریال، بهسازی معابر داورآباد آرادان بااعتبار ۸۵۲میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و بهسازی معابر دلیجان پائین گرمسار بااعتبار یک میلیارد و ۵۰۷ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در زمره این طرح‌ها هستند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان، گفت: در ایام هفته دولت ۱۵ پروژه نیز در روستاهای دامغان به بهره‌برداری می‌رسد که ازجمله آن‌ها می‌توان به بهسازی معابر روستای امروان و عبدالله‌آباد از محل اعتبارات ملی و استانی بااعتبار دو میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال و دو میلیارد و ۱۲ میلیون ریال اشاره کرد.

فلاحی بیان کرد: در هفته دولت همچنین بهسازی معابر توسعه دروار، قوشه، صیدآباد، فرات و کلاته ملأ از اعتبارات استانی و بااعتبار ۶۸۱، ۸۵۰، یک میلیارد و ۸۱۵، ۷۲۶ و ۳۰۰ میلیون ریال افتتاح می‌شود همچنین بهسازی معابر روستایی حداده از اعتبارات ملی و استانی بااعتبار یک میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال و بهسازی معابر روستای وامرزان از اعتبارت استانی و به میزان ۹۷۴ میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بابیان اینکه ۱۷ طرح نیز در شاهرود طی هفته دولت افتتاح می‌شود، افزود: در شاهرود نیز بهسازی معابر سرتخت، سطوه، قلعه‌نو خالصه، مغان، یونس آباد، دهملا، قهج علیا و میغان، گرمن و گلستان و ... نیز بااعتبار دو میلیارد و ۴۸۳ میلیون ریال، پنج میلیارد و ۲۶میلیون ریال، ۴۵۰ میلیون ریال، پنج میلیارد و ۶۹۴ میلیون ریال، ۸۱۰ میلیون ریال، یک میلیارد و ۶۴۷ میلیون ریال، سه میلیارد و ۱۹۱ میلیون ریال، شش میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال، پنج میلیارد و ۶۸۵ میلیون ریال، چهار میلیارد ریال در کنار سایر پروژه‌ها در حسین‌آباد، گنده پلو و ... به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان بابیان اینکه بهسازی معابر روستایی ملاده مهدی‌شهر نیز از محل اعتبارات استانی به میزان چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح می‌شود، ابراز داشت: ملاده به‌واسطه روستای هدف گردشگری بودن نیاز به بهسازی معابر روستایی داشت که خوشبختانه این امر صورت گرفته است.

فلاحی بیان کرد: در میامی نیز بهسازی معابر روستایی محمدآباد بااعتبار چهار میلیارد و ۵۸۵ میلیون ریال، بهسازی معابر کرنگ و نیم نیک بااعتبار دو میلیارد و ۱۹۰ و یک میلیارد و ۱۳۵ میلیون ریال، بهسازی معابر قدس بااعتبار یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال و بهسازی معابر حق الخواجه بااعتبار یک میلیارد و ۹۳۹ میلیون ریال افتتاح می‌شود.

کد خبر 4698758

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 8 =