مسئول پیگیری تخصیص ارز نهاده‌ها در وزارت جهاد هنوز مشخص نیست!

یک مقام مسئول گفت: مسئولیت تنظیم بازار عمده نهاده‌های دامی از وزارت صمت به وزارت جهاد منتقل شد اما هنوز مشخص نشده کدام یک از ادارات این وزارتخانه مسئول پیگیری تخصیص ارز نهاده‌های دامی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور، عباس حاجی زاده گفت: بر اساس مصوبه هیأت دولت و ستاد تنظیم بازار وظایف تخصیص ارز ثبت سفارش نهاده‌های دامی از وزارت صمت به وزارت جهاد کشاورزی منتقل شده است اما هنوز متولی و مجری معرفی واردکنندگان به بانک مرکزی برای تخصیص ارز مشخص نشده است.

دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران افزود: در زمان جابجایی مسئولیت‌ها، معمولاً فرآیندهای اجرایی دچار سکته و توقف تا انتقال کامل وظایف و تعیین واحدهای مسئول و اجرایی جدید می‌شوند.

حاجی زاده با تاکید بر عدم توقف در روند تأمین کالاهای اساسی کشور تصریح کرد: برای جلوگیری از ایجاد وقفه در تأمین کالا باید در اسرع وقت مسئول یا مسئولین اجرایی و وظایف آنها در فرآیندهای اجرایی تعیین و معرفی شوند.

دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران خاطرنشان کرد: تسریع روند در تعیین واحد اجرایی جهت پیگیری تخصیص ارز می‌تواند فرآیند تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز کشور را سرعت بیشتری ببخشد.

کد خبر 5068188

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =