ابوطالب شفقت گفت: تا کنون بین 12 تا 15 درصد مصوبات هیات دولت در سفر به استان مازندران اجرائی شده است.

ابوطالب شفقت استاندار مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر در ساری، اظهارداشت: کلیه مصوبات هیات دولت به استان به دستگاهها ابلاغ شده و در همین راستا تا کنون 8 جلسه ستادی، 35 جلسه دبیرخانه ستاد و در سطح شهرستانها نیز ستادهای اجرائی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه اعتبارات حوزه عمرانی تا این لحظه جذب شده است، گفت: انتظار داریم که 31/2 درصد اعتبارات عمرانی هزینه شود. همچنین از 117 میلیارد تومان اعتبار عمرانی سال جاری، به طور کامل صرف شده و الباقی تا پایان سال مالی عمرانی، هزینه خواهد شد.

شفقت تاکید کرد: 194 پروژه اصلی مصوب و 41 توافقنامه حاصل از  سفر هیات دولت  به مازندران بوده است که تاکنون، بین 12 تا 15 درصد این مصوبات اجرائی شده است.

استاندار مازندران در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نامه های مردمی به رئیس جمهوری، خاطر نشان کرد: 190 هزار نفر در این سفر به رئیس جمهور نامه نوشتند که حدود 6 هزار و 500 نامه کاملا بررسی و به همین تعداد نامه نامه بررسی نشده باقی مانده است.

وی گفت: اولویت استان در توزیع سهام عدالت برای مناطق محروح لحاظ شده به طوریکه تا کنون 350 هزار نفر از ساکنان مناطق محروم این سهام را دریافت کردند.

شفقت یادآور شد: در سال جاری، 26 ملاقات عمومی به طور مستقیم در استان برگزار شد که مجموعا 4 هزار نفر با استاندار و معاونان دیدار کرده و نیز 2 هزار نفر به صورت غیر مستقیم و در سفرهای شهرستانی استاندار و معاونان را ملاقات و مشکلات خود را بیان کرده اند.

استاندار مازندران برگزاری 19 شورای برنامه ریزی و 12 شورای اداری در استان طی سال جاری را از جمله برنامه های جاری دولت برای تسریع در حل مشکلات مردم و سیاست گذاری های کلیدی دولت در استان عنوان کرد.

کد خبر 461947

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha