کتاب خاطرات خواهر تخریب‌چی لشگر ۲۷ منتشر شد

کتاب «من زینب تو هستم» شامل خاطرات خواهر شهید سعید نامدار فرزانه‌اقدم توسط نشر ۲۷ بعثت منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نشر ۲۷ بعثت، کتاب «من زینب تو هستم» نوشته معصومه محمدی شامل خاطرات خواهر شهید سعید نامدار فرزانه‌اقدم به‌تازگی توسط نشر ۲۷ بعثت منتشر و راهی بازار نشر شده است. این‌کتاب پنجمین عنوان از مجموعه «خاطرات شفاهی» این‌ناشر است.

شهید سعید (رستم) نامدار تخریب‌چی لشگر ۲۷ محمدرسول‌الله (ص) بود که پاییز سال ۶۱ در عملیات زین‌العابدین(ع)، که در محور سومار – مندلی انجام شد، به شهادت رسید. کتاب «من زینب تو هستم» شامل خاطرات خواهر این‌شهید، درباره زندگی زنی است که پس از شهادت این‌برادرش و اسارت برادران دیگرش، با زندگی جدیدی روبرو شد.

در بخشی از این‌کتاب آمده است:

کیفم را برداشتم و بدو بدو و از پله‌ها پایین رفتم. درست به موقع رسیدم، سعیدم را جلوی چشمم بیرون آوردند. حس عجیب در من شعله کشید. شدم همان خواهری که آرزو داشت توی عروسی برادرش شادی کند. دست و پایم می‌لرزید. با عجله نقل‌ها را از کیفم درآوردم. سعید را هم دیدم، خودِ خودش بود، همان طور شاخ شمشاد، ماه داماد و رعنا. تصدقش رفتم. از این احساس گر گرفتم. هول کردم و تمام نقل‌ها را یکباره روی سرش پاشیدم. سعیدم در حال عبور بود. نقل‌ها لابه لای موهای حجیم و فرفری‌اش گیر کردند. ناگهان، باتق و توقِ سُر خوردن نقل‌ها روی تابوت به خود آمدم. هر نقلی که به زمین پرت می‌شد، ضربه‌ای بر سرم کوفته می‌شد.

این‌کتاب با قیمت ۷۸ هزار تومان عرضه شده است.

کد خبر 5282436

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha