سرافراز رییس جدید حراست صدا و سیما را انتخاب کرد

محمد سرافراز رییس رسانه ملی سردار سرتیپ محمد باقر زهرایی را به ریاست حراست سازمان صدا و سیما انتصاب كرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد سرافراز در حكم خود برای سرتیپ دو پاسدار زهرایی وی را به فراهم سازی بستری مناسب برای ارتباط اثر گذار با هنرمندان و كارشناسان توصیه كرده است.

متن حكم محمد سرافراز برای انتصاب محمد باقر زهرایی به شرح زیر است:

سردارسرتیپ 2 پاسدار محمدباقر زهرایی

نظر به مراتب تعهد، تخصص و صلاحیت‌های لازم كه بحمدالله جنابعالی از آن برخوردارید بموجب این حكم به سمت «رییس حراست مركزی» منصوب می‌شوید.

برقراری تعامل سازنده با كاركنان رسانه به عنوان مهم‌ترین منابع و سرمایه‌های سازمان و فراهم كردن بستری مناسب برای ارتباط اثرگذار با هنرمندان، كارشناسان و مدعوین بخش‌های مختلف رسانه ملی در كنار حراست از سرمایه‌های مادی و معنوی سازمان با در نظر گرفتن ضرورت حفظ آبرو و كرامت همگانی و پیشگیری از تخلفات از مهمترین مواردی است كه انتظار می‌رود در اجرای دقیق آنها اهتمام شود.

مشاوره‌های مشفقانه به مدیران با هدف حفظ و حراست از شأن و جایگاه كاركنان، برای كمك به آنها در اجرای دقیق سیاست‌های سازمان و رصد هوشمندانه نسبت به جریان های انحرافی و ضد انقلابی از اهم موضوعاتی است كه باید به آن توجه شود.

لازم می‌دانم از خدمات متعهدانه رییس حراست مركزی جناب آقای فاطمی قدردانی كنم. از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) خواستارم.

کد خبر 2424755

برچسب‌ها