مجله بین الملل مهر یکساله شد/گفتگو با مشاور وزارت خارجه آمریکا

شناسهٔ خبر: 3564870 -
شماره دوازدهم مجله بین الملل مهر در بخش های ایران در جهان، خاورمیانه و آفریقا، اروپا، آمریکا و آسیا منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این مجله که به صورت دیجیتال منتشر می شود تلاش می کند به بررسی تحلیلی تازه ترین تحولات منطقه و جهان بپردازد و روند تحولات را در قالب گزارش و گفتگو مورد بررسی قرار دهد.

نظم امنیتی خلیج فارس از منظر گری سیک و آرش ادیب مقدم، گفتگو با «آلن بن میر» مشاور وزارت خارجه آمریکا، اهمیت برنامه موشکی ایران و گفتگو با «فرهنگ جهانپور» استاد دانشگاه آکسفورداز جمله مطالبی هستند که در بخش ایران در جهان این نشریه منعکس شده اند.

گفتگو با «شیرین هانتر» استاد دانشگاه جورج تاون، چرا آزادی شهرک های «نبل» و «الزهرا» اهمیت دارد، گفتگو با «راجح الموسوی» سفیر عراق  و گفتگو با «عبدالرضا فرجی راد» کارشناس مسائل خاورمیانه از جمله مطالبی هستند که در این شماره مجله بین الملل مهر منتشر شده اند.

گفتگو با «لوغ اغلو» معاون حزب جمهوری خلق ترکیه، تجزیه عراق و منطقه، گسترش وحدت اروپایی با افزایش منطقه گرایی دیجیتالی و گفتگو با «مارتین جی» استاد دانشگاه کالیفرنیا برکلی در بخش اروپای مجله قابل دسترسی است.

در بخش آسیای این شماره از مجله می خوانیم: میز گرد تحولات شبه قاره؛ گفتگو با «آرتور سایر» معاون سابق شورای روابط خارجی شیکاگو؛ دلارهای سعودی در جیب نخست وزیر مالزی برای سرکوب شیعیان.

افشاگری مقام سابق سیا، پایان مصرف مزدوران نیابتی و آمریکا به دنبال سوق دادن داعش از خاورمیانه به افغانستان است نیز در بخش آمریکای مجله بین الملل شماره یازدهم منعکس شده اند.

با توجه به اینکه این مجله سیر تحولات نظامهای منطقه ای و نظام بین الملل را در قالب گفتگو و گزارش گردآوری کرده است می تواند فهم خوبی در روند تحولات چه از حیث خبری و چه تحلیلی به دست دهد.

جهت دریافت شماره دوازدهم مجله بین الملل مهر اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 0 =